Poprzedni temat «» Następny temat
good-stuffs-korzystał ktoś?
Autor Wiadomość
Fazi 
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 65 razy
Wiek: 60
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35016
Skąd: Polska Pd. B
 #16  Wysłany: 2014-05-12, 21:13   

Było się do mnie zgłosić... :złośliwiec: :idea: :idea:
_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-05-12, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
carpetmonster 
Ryżowy

Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 474
Skąd: Wrocław
 #17  Wysłany: 2014-05-13, 11:40   

Kasamene napisał/a:
carpetmonster napisał/a:
(...) Po ostatnim razie obiecywałem sobie że już nigdy więcej i... cóż ;)

I dobrze, że zmieniłeś zdanie. Do odważnych świat należy! ;) pifko

No ba! Co do info-poczytałem o sklepie na wusie i wygląda na to że sprzedawca ma problemy z kontaktem ale zawsze wysyła towar i zwraca kasę jeśli coś nie tak, problemy bywają właśnie z potwierdzeniem zakupu-niektórzy dostawali tracking w dniu odebrania przesyłki ;)
Fazi napisał/a:
Było się do mnie zgłosić... :złośliwiec: :idea: :idea:

A miałeś białą do sprzedania? Bo jakiś czas temu zakładałem temat w dziale kupię ale nie było odzewu więc postanowiłem wybrać się z zakupami w świat.
 
 
Fazi 
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 65 razy
Wiek: 60
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35016
Skąd: Polska Pd. B
 #18  Wysłany: 2014-05-13, 11:57   

Eeeee :!: to tak złośliwie było, dla podbicia adrenaliny cool :D :D
_________________
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
 
 
Smok
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3828
Skąd: Myszków - miasto, które wykończył kapitalizm
 #19  Wysłany: 2014-11-20, 03:31   

Kupiłem zegar ze sklepu good-stuffs prawie tydzień temu i na razie nic. Przed zakupem wysłałem pytanie o szczegóły wysyłki i zaznaczyłem oczywiście co chcę kupić - sprzedawca odpowiedział i nie pisnął ani słowa o tym, żeby zegar miał być niedostępny, tak więc logicznie rzecz biorąc powinien być na składzie. Jeśli kupiony przeze mnie zegar jest na składzie, to chyba powinien zostać wysłany w ciągu maksymalnie kilku dni. Wysłałem maila z zapytaniem, kiedy moje zamówienie zostanie wysłane i na razie nie doczekałem się odpowiedzi. Nie wiem, czy zaczynać się już niepokoić i zakładać spór na Paypalu :?:
_________________
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
 
 
maciek 
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 2332
Skąd: DW
 #20  Wysłany: 2014-11-25, 08:47   

Smok napisał/a:
Kupiłem zegar ze sklepu good-stuffs prawie tydzień temu i na razie nic. Przed zakupem wysłałem pytanie o szczegóły wysyłki i zaznaczyłem oczywiście co chcę kupić - sprzedawca odpowiedział i nie pisnął ani słowa o tym, żeby zegar miał być niedostępny, tak więc logicznie rzecz biorąc powinien być na składzie. Jeśli kupiony przeze mnie zegar jest na składzie, to chyba powinien zostać wysłany w ciągu maksymalnie kilku dni. Wysłałem maila z zapytaniem, kiedy moje zamówienie zostanie wysłane i na razie nie doczekałem się odpowiedzi. Nie wiem, czy zaczynać się już niepokoić i zakładać spór na Paypalu :?:


Przerabiałem ten temat. Po grubo ponad tygodniu, bez słowa wyjaśnienia dostałem zwrot kasy. :popcorn:
 
 
Smok
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3828
Skąd: Myszków - miasto, które wykończył kapitalizm
 #21  Wysłany: 2014-11-25, 23:14   

Właściciel tego sklepu jest mało rozmowny ;) Odpowiedzi na maila w końcu się doczekałem i zegar już mam u siebie, ale gdybym nie wysłał zapytania o to kiedy zamówienie zostanie wysłane, to nigdy nie doczekałbym się informacji, że przesyłka już jest w drodze i jaki jest numer nadania, ale najważniejsze że zegar dotarł bez problemu :))
_________________
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Ostatnio zmieniony przez Smok 2014-11-25, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #22  Wysłany: 2014-11-25, 23:24   

Smoku, właściciel tego sklepu mieszka w kraju gdzie teraz jest siódma rano - pewnie właśnie myje zęby.
Na 90% nie mówi po angielsku - wstawia gotowe formułki.
Dostałeś towar w ... kilka dni ?
To znaczy że facet obsłużył cię z wywieszonym ozorem, i miałeś sporo szczęścia z dostawą.
Owszem, mógłby ci jeszcze zrobić to co my robimy Ameryce zdaniem pewnego marszałka - ale uwierz mi że nie ma czasu. Może albo wysłać towar klientowi, albo pisać dyrdymały kaleczonym angielskim innemu klientowi.
Zgadnij co bym wolał żeby on zrobił jak od niego kupuję - bo kupuję ...
_________________
 
 
Smok
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3828
Skąd: Myszków - miasto, które wykończył kapitalizm
 #23  Wysłany: 2014-11-25, 23:49   

Krzysiek, dostałem paczkę po tygodniu z haczykiem i w żadnym wypadku nie narzekam :)
Oczekiwałbym tylko maila z dwoma linijkami tekstu - w jednej numer nadania przesyłki, w drugiej link do trackingu.

Zanim zrobię swoje zdjęcia pewnie minie dłuższa chwila, tak więc na razie fotka sprzedawcy


image ru
_________________
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #24  Wysłany: 2014-11-25, 23:55   

Smok napisał/a:
Oczekiwałbym tylko maila z dwoma linijkami tekstu - w jednej numer nadania przesyłki, w drugiej link do trackingu.


Ten gość sprzedaje pewnie 100 rzeczy tygodniowo. Albo 200. Może albo ci wysyłać towar, albo ci wysyłać maile z głupimi wiadomościami "procesuję zamówienie", "pakuję zamówienie", "wysyłam zamówienie".
Ja wolę dostać zamówienie, bo wuj mnie obchodzi co on z nim robi. Robi co należy, kupowałem u niego naście razy.
_________________
 
 
Smok
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3828
Skąd: Myszków - miasto, które wykończył kapitalizm
 #25  Wysłany: 2014-11-26, 00:05   

Ja kupowałem od niego pierwszy raz, tak więc miałem konstytucyjne prawo lekko się zaniepokoić ;)

Co do budzika, zajrzałem już mu w mechanizm i pierwsza reakcja to :shock:
Wykonanie na najwyższym poziomie, płyty mechanizmu szlifowane w pasy, 15 kamieni, mikroregulacja :!:
_________________
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #26  Wysłany: 2014-11-26, 00:07   

Wiem Smoku, ale naprawdę weź dwa wdechy pifko Po pierwsze, oni są uczciwi. Po drugie, płaciłeś PP czyli masz święty spokój :)
_________________
 
 
Kasamene 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 1578
Skąd: KWI
 #27  Wysłany: 2014-11-26, 19:34   

Smok napisał/a:
Ja kupowałem od niego pierwszy raz, tak więc miałem konstytucyjne prawo lekko się zaniepokoić ;)

Co do budzika, zajrzałem już mu w mechanizm i pierwsza reakcja to :shock:
Wykonanie na najwyższym poziomie, płyty mechanizmu szlifowane w pasy, 15 kamieni, mikroregulacja :!:

Gratulacje Smoku, bardzo w porządku to zegarzysko!
A tak bez zaglądania w mechanizm, jeśli można... Parę razy się chciałem na to zamachnąć, i za każdym razem powstrzymywał mnie strach o to, jak te "stópki" wyglądają w rzeczywistości. To metal czy jakieś metalizowane tworzywo?

Co do zakupów u gościa... Było już i w tym wątku, i pewnie w innych. Skargi różnych smutasów można też trafić na WUS'ie. ALAMO ma pełną rację, choć na pewno gra tu rolę doświadczenie z typami ludzkimi rozmaitego autoramentu.
Yun Liao (czy jak się nazywa, dość dawno nie miałem styczności...) zdecydowanie nie jest partnerem dla rożnych młodych - wykształconych, którzy oczekują bieżącej aktualizacji statusu ich zamówienia na FB, nie mówiąc o dostawie na trzeci dzień po zakupie :)
_________________
Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 39
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16357
Skąd: Inąd
 #28  Wysłany: 2014-11-26, 20:25   

Mi nie odpowiedział na 3 maila dotyczące dostępności jakiegoś zegarka. Znaczy zrozumiałem - nie miał. Kupiłem gdzie indziej.
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
carpetmonster 
Ryżowy

Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 474
Skąd: Wrocław
 #29  Wysłany: 2014-11-26, 21:01   

Spokojna głowa. Też miałem obawy bo była cisza, aż nagle dostałem na maila info o wysyłce i nr trackingowy. Zegarek dotarł bez przeszkód i dodatkowych opłat. A jak wspominałem kiedyś-facet po prostu nigdy nie odpisuje na maile. Jak ma towar to wysyła jak nie ma to oddaje kasę ale w balona nigdy nikogo nie zrobił. Trzeba się w cierpliwość uzbroić.
 
 
Smok
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3828
Skąd: Myszków - miasto, które wykończył kapitalizm
 #30  Wysłany: 2014-11-26, 22:58   

Kasamene napisał/a:

Gratulacje Smoku, bardzo w porządku to zegarzysko!
A tak bez zaglądania w mechanizm, jeśli można... Parę razy się chciałem na to zamachnąć, i za każdym razem powstrzymywał mnie strach o to, jak te "stópki" wyglądają w rzeczywistości. To metal czy jakieś metalizowane tworzywo?


Nóżki są z tworzywa, ale według mnie nie ma do czego się przyczepiać, pokryte są powłoką w takim kolorze, jak dekiel.
Przy ewentualnym zakupie, trzeba wziąć też pod uwagę to, że te zegary to 20-letnie leżaki magazynowe i gdzieniegdzie może na nich pojawiać się patyna (przede wszystkim na ringach pod szkłem wokół tarczy). Przed normalnym użytkowaniem trzeba by mechanizmowi zafundować czyszczenie - po 20 latach magazynowania należy mu się.

[ Dodano: 2014-11-26, 22:01 ]
Kasamene napisał/a:

Yun Liao (czy jak się nazywa, dość dawno nie miałem styczności...) zdecydowanie nie jest partnerem dla rożnych młodych - wykształconych, którzy oczekują bieżącej aktualizacji statusu ich zamówienia na FB, nie mówiąc o dostawie na trzeci dzień po zakupie :)


Młody jeszcze jestem :)) ale konta na FB, ani na innych podobnych mu tworach nie mam - poważnie.
_________________
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum