good-stuffs-korzystał ktoś?
Odpowiedz do tematu

: good-stuffs-korzystał ktoś?
Jak w temacie-korzystał ktoś? Po zapłacie wysyłają jakiś tracking? Można ufać informacji na stronie że towar jest "in stock"? Jak długo zwykle idzie przesyłka?

:
To sklep tego sprzedawcy z Zatoki :arrow: http://www.ebay.com/usr/t...=p2047675.l2559

Nikt dotychczas nie miał zastrzeżeń

:
Kliknałem u niego rodinkę na stronce (była niby "in stock") ale zastanawiam się czy rzeczywiście ją ma skoro nie pojawia się na jego koncie na ebay. Plus od zamówienia na razie cisza-żadnej odpowiedzi, potwierdzenia, trackingu etc. więc ciekaw jestem jak to wyglądało u tych którzy korzystali z tej stronki.

:
Ja tam raz kupowałem, ale napisałem do sklepu, co chcę i wysłałem instrukcje wysyłki - zero problemów z kontaktem.

:
Sklep sprawdzony. Tez kiedys zamawialem Rodine. Tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i dac im ok miesiaca na dostarczenie.

:
Również potwierdzam - sprzedawca sprawdzony a przesyłka bez niespodzianek ;)

:
Dwa zakupy - oba szybko i przyjemnie (bez niespodzianek) dotarły. Dobry kontakt przez stronę sklepu (mi na maila odpowiedzieli błyskawicznie).

:
carpetmonster napisał/a:
Kliknałem u niego rodinkę na stronce (była niby "in stock") ale zastanawiam się czy rzeczywiście ją ma skoro nie pojawia się na jego koncie na ebay. Plus od zamówienia na razie cisza-żadnej odpowiedzi, potwierdzenia, trackingu etc. więc ciekaw jestem jak to wyglądało u tych którzy korzystali z tej stronki.

Akurat wybór na koncie eBay nie do końca pokrywa się z tym co oferują na Times International. A co do Rodiny, zakładam, że skoro jakiś czas temu wrócili do realnych cen, to można wierzyć w powrót zegarków na stan.

Po zakupie, tak jak Koledzy wspomnieli, trzeba dać sobie kilka dni cierpliwości, gość zawsze się kontaktuje z informacją o wysyłce, wraz z numerem do śledzenia przesyłki. W moim przypadku, choć nie stanowię pewnie reprezentatywnej próbki, dostawa nigdy nie przekroczyła dwóch, góra dwóch i pół, tygodni, a korzystałem i z eBay'a i, później wyłącznie, z Times International. Ostatni raz w minioną sobotę, i również czekam na wiadomości, tak że nie jesteś sam ;)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
To co w sklepie jest napisane że jest nie zawsze zgadza się z tym co jest w magazynie , już raz kasę zwracał .

:
Rudolf napisał/a:
To co w sklepie jest napisane że jest nie zawsze zgadza się z tym co jest w magazynie , już raz kasę zwracał .

Zawsze można powiedzieć "sprawdzam" ;)
Albo zwrot 10 tysięcy $, albo surprise, i najbardziej wyjątkowy z 2008 egzemplarzy BeiHai :))

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Rudolf napisał/a:
To co w sklepie jest napisane że jest nie zawsze zgadza się z tym co jest w magazynie , już raz kasę zwracał .

No właśnie słyszałem że było tak z rodiną stąd moje obawy. W razie czego wysłałem mu maila ale u nich już pewnie wieczór.

:
carpetmonster napisał/a:
Rudolf napisał/a:
To co w sklepie jest napisane że jest nie zawsze zgadza się z tym co jest w magazynie , już raz kasę zwracał .

No właśnie słyszałem że było tak z rodiną stąd moje obawy. W razie czego wysłałem mu maila ale u nich już pewnie wieczór.

W każdym razie podziel się informacją, którą otrzymasz!
Tak na marginesie... Bez urazy oczywiście, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zależało Ci nie tyle na upewnieniu, że wszystko powinno być OK, ile na potwierdzeniu Twoich obaw ;)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
W końcu kupiłem Rodiny od innego sprzedawcy .

:
Kasamene napisał/a:

Tak na marginesie... Bez urazy oczywiście, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zależało Ci nie tyle na upewnieniu, że wszystko powinno być OK, ile na potwierdzeniu Twoich obaw ;)


Może jestem pesymistą, ale zawsze stresuję się kupując coś za granicą. Po ostatnim razie obiecywałem sobie że już nigdy więcej i... cóż ;)

:
carpetmonster napisał/a:
(...) Po ostatnim razie obiecywałem sobie że już nigdy więcej i... cóż ;)

I dobrze, że zmieniłeś zdanie. Do odważnych świat należy! ;) pifko

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.