Nowe funkcje na nowym silniku
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Nowe funkcje na nowym silniku
No, kumotrzy - trzeba przyznać, że przesiadka na ten silnik to jak przesiadka z motopompy na wóz strażacki. Ilość możliwych opcji i funkcji poraża. :shock:

Będę tu pisał o nowych funkcjach, których nie było na starym silniku, a które są użyteczne.

Popatrzcie kumotrzy na ten rysunek:


I na znak wykrzyknika po prawej stronie. Gdy zdubluje wam się post, zrobicie w nim błąd i byście chcieli go poprawić, a nie możecie. Albo według was wymaga post interwencji. Klikacie wtedy w ten wykrzyknik, a admini dostają powiadomienie, że jakiemuś postowi trzeba się przyjrzeć. Myślę, że to funkcja znacznie ułatwiająca nam codzienne sprzątanie. :smile:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-05-14, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
:
troche rzadko bywałem na forum ale widze że tu istny huragan zmian przez forum przeszedł :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
Blaz
[Usunięty]
:
Nowa miotła ciecia - że tak powiem. :mrgreen:

:
eee no właśnie ja też w głębokim szoku..
ALE
cieszę się ze jesteśmy na tym silniczku..inwestycja udana:)))

tewie
[Usunięty]
:
Jak się oznacza posty , żeby było że przeczytane , bo dostaję jakiś komunikat
o tysiącu nieczytanych ?

:
tewie napisał/a:
Jak się oznacza posty , żeby było że przeczytane , bo dostaję jakiś komunikat
o tysiącu nieczytanych ?

jest taka opcja oznacz... jako przeczytane wyswietla sie ponizej tych które wyswietlaja sie na startowej jako nie przeczytane posty

tewie
[Usunięty]
:
Strona startowa to tzw. strona główna ? , nic takiego nie widzę , szkoda.

Blaz
[Usunięty]
:
Nie, zobacz tuż pod moim postem. Na dole po prawej stronie. Ostatni punkt "Oznacz temat jako przeczytany". Ewentualnie na stronie głównej u GÓRY po prawej stronie "Oznacz tematy jako przeczytane". :wink:

:
Łukasz, pod postem nie wiedzieć czemu jest "Oznacz temat jako nieczytany" :wink:
Na szczęście z poziomu strony głównej to działa. Przydatna funkcja!

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
Blaz
[Usunięty]
:
Ha! Zabiłeś mi ćwieka. :grin:

:
tewie napisał/a:
Jak się oznacza posty , żeby było że przeczytane , bo dostaję jakiś komunikat
o tysiącu nieczytanych ?

...jakbyś zaglądał częściej, to miałbyś problem z głowy

tewie
[Usunięty]
:
Drogi Blaz u mnie pod postem Twoim z prawej strony są tylko i wyłącznie dwa znaczki
Windows i Internet Explorer lub zamiennie Mozilla , może Ty masz co innego ale ja tak mam i tela . Może to wynika z radzaju używanej przeglądarki .
Maxio piorunie jeden - zaglądam ale nie oznaczałem bo nie wiedziałem :mrgreen:
A dokładnie to oznaczanie tematów nie jest na stronie głównej lecz po otwarciu jakiegoś tematu , więc to już nie jest strona główna tylko tematyczna i tak powinno się informować .
Teraz to już wiem i dziękuję wszystkim za poświęcony czas .

Blaz
[Usunięty]
:
Drogi Tewie, pisząc "pod moim postem" miałem na myśli "pod ostatnim postem w temacie". :wink:
Masz coś takiego:


Ostatnia opcja to "zaznacz temat jako czytany/nieczytany" w zależności jakiego tam kto urologa ma. :wink:

:
Hmmm ja tych znaczkow u siebie nie widze wcale...dlaczego ?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Te czerwone znaczki to ino Zarząd ma i Mody :razz:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.