Błędy na forum
Odpowiedz do tematu

:
czyżby bot?
http://www.czwarty-wymiar...1080075#1080075

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Bot, już zgłosiłem adminom co by zrobili kilim draniowi.

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
czyżby bot?
http://www.czwarty-wymiar...1080075#1080075

hmmm Ponownie :?:
http://www.czwarty-wymiar...1080152#1080152

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Jakie są obecnie zasady automatycznego wylogowania użytkownika? Nie było mnie na forum kilka miesięcy i teraz forum "samo" wylogowuje mnie po kilku minutach. O co kaman? hmmm

Druga sprawa: chciałem wywalić kilka wiadomości ze skrzynki odbiorczej, bo już się gęsto zrobiło, zaznaczyłem "ptaszkami" ok. 15 wiadomości, kliknąłem "usuń" i poszły se WSZYSTKIE wiadomości ze skrzynki... Dlaczemu? hmmm

:/ :(

:
Na drugie pytanie - kliknąłeś niechcący pewnie "usuń wszystkie" a nie "usuń zaznaczone".


Na pierwsze - mam podobnie. Ale czasem mam po staremu. Nie dopatrzyłem się póki co zasady. Może wynikać to z logowania na różnych urządzeniach?

:
Jest [usuń zaznaczone] i [usuń wszystkie], trzeba się pilnować :złośliwiec:

A między innymi wylogowuje Cię szybciej po to żeby odciążyć silnik.
Zauważ że dzięki temu debugi znikły.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Może faktycznie kliknąłem "usuń wszystkie" omyłkowo, ale zaznaczam, że nie byłem po lekturze :))

W kwestii debugów, zauważylem ich brak. Jednak niewygodne to wylogowywanie :/

Dzięki ;)

:
A to ja muszę mieć jakiś błąd w Matriksie ;) W epoce debugów wylogowywało mnie często, a po zmianach jestem zalogowana całymi dniami, nawet jak tymczasem loguję się też z innego kompa.

Ale nie żebym narzekała, tak tylko się dzielę cool

Ostatnio zmieniony przez halina 2016-10-22, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Hmm... czy ktoś kompetentny jest w stanie powiedzieć, dlaczego to tak wygląda u różnych userów?

:
Chorwat napisał/a:
Hmm... czy ktoś kompetentny jest w stanie powiedzieć, dlaczego to tak wygląda u różnych userów?

:)) :)) :)) jaki???? łune tylko potrafią naprane na forum siedzieć :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, a bana chcesz ? :złośliwiec: Konfidencie :twisted:

:
Tęskniłem za Wami :)) :twisted:

:
Ale chyba nie za Ratlerem ? Przecież to kaszana jest .... :złośliwiec: ;) :))

:
Fstyd przyznać, ale... również :twisted:

:
Tomek napisał/a:
Ratler Wściekły I, a bana chcesz ? :złośliwiec:

no pokaż tę sarmacką odwagę i zdecydowanie po kielichu :złośliwiec:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.