Błędy na forum
Odpowiedz do tematu

:
:facepalm: a po co?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:facepalm: a po co?

Żebyś się pytał. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
idź coś zrobić konstruktywnego hmmm pomachaj maczetą kolegom z podwórka :złośliwiec:
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Maczety nie posiadałem i nie posiadam. Jest mi zbędna. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tak na szybko z ostatniej pół godziny:
bum :!: :


bum, bum :!: :


bum, bum bum :!: :


bum, bum, bum, bum :!: :

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Najlepszy jest ten mały błąd :D

:
Fazi napisał/a:
Tak na szybko z ostatniej pół godziny:
bum :!: :
Obrazek

bum, bum :!: :
Obrazek

bum, bum bum :!: :
Obrazek

bum, bum, bum, bum :!: :
Obrazek

Też co kilka dni mam takie komunikaty... nie powiem "nieco" to wkurzające jest... :(

Dorian06 napisał/a:
Maczety nie posiadałem i nie posiadam. Jest mi zbędna. :))


Po co komu teraz maczeta czy bejsbol??? Wystarczy podesłać na akcję jakiś mały elitarny i wysoce wyspecjalizowane oddział moherowych beretów komuś pod okno - jak zaczną "kiedy ranne wstają zorze" śpiewać o 4:25 to się może cellulitis wyprostować ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
czemu sa posty których nie można zgłosić adminowi? tzn. nie ma w nich tego czerwonego kwadraciku?
o ło... tu też nie ma

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2016-09-08, 14:22, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
o ło... tu też nie ma


Jak nie ma jak jest.

[ Dodano: 2016-09-08, 14:25 ]
Aaa, wiem, swojego chyba nie możesz zgłosić :)) :)) :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
to dlaczego ja nie mam a nie jest to mój post?
zobacz pw

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2016-09-08, 14:28, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Dopisałem coś ;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
jo też :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
diver
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
to dlaczego ja nie mam?


nie lubią Cię cię cie ci c

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
zobacz "kamień nakrywkowy"


A to też wiem czemu, chyba Cię ktoś ubiegł ;) cool

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
zobacz "kamień nakrywkowy"


A to też wiem czemu, chyba Cię ktoś ubiegł ;) cool


Nie ja :)) czekałem na reakcję cool
... i tak się zastanawiam, ile razy jeszcze Kolega ma dać popis swojej szczególnej wrażliwości ... i dlaczego inni nie mogą się z tym zapoznać?
Decyzji administracji się nie komentuje, ale teraz interwencja wygląda tak jakby dotyczyła mojego wpisu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.