Błędy na forum
Odpowiedz do tematu

:
Dorian06 napisał/a:
Napisz do Admina.

Też tak zrobię, bo u mnie to samo :-(

:
Nie jest to błąd sensu stricte, tylko obciążenie serwera. Nie wyrabia się z odpowiedzią w określonym czasie i traci połączenie. Jeśli trafia się częściej w nocy w określonych godzinach - to sygnał, że prawdopodobnie wtedy robiony jest backup bazy danych, co obciąża serwery i daje taki efekt. Dwie możliwości:
1. Kupić droższy serwer
2. Spać, a nie szpamować!
;)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
bEEf napisał/a:
...
2. Spać, a nie szpamować!
;)

Rano, to znaczy tak to 9 to się też dzieje. Codziennie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
bEEfu, ale to się dzieje zawsze w dzień w moim przypadku więc nie widzę inaczej - trzeba kupić droższy serwer! : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Można jeszcze spróbować oczyścić / zoptymalizować bazę czy coś. Nie znam się za dobrze na tym, coś mi tam dzwoni, nie jestem z IT, więc nie powołujcie się na mnie ;) Może skontaktujcie się z ludźmi z hostingu i coś poradzą na to (choć pewnie pilnując swojego interesu zaproponują lepszy serwer ;) )

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Rano, wieczór, we dnie w nocy...

:
Moderancjo droga, podziel się dostępem do bazarku.
Aktualnie do działu sprzedam tylko Wy macie dostęp... :głową w mur:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya napisał/a:
Moderancjo droga, podziel się dostępem do bazarku.
Aktualnie do działu sprzedam tylko Wy macie dostęp... :głową w mur:

Chcom wszystko wykupić. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kolejność działów pozamieniana.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Kolejność działów pozamieniana.

Przyzwyczaisz się ;-)

:
Santino napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Kolejność działów pozamieniana.

Przyzwyczaisz się ;-)

Warto się przyzwyczajać :?: Na dłużej tak będzie :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
W takim razie wszyscy się przyzwyczaimy. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Chyba tak lepiej - i tak wszyscy wchodzą głównie w "Sprzedam" - więc będzie nieco wygodniej ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.