Błędy na forum
Odpowiedz do tematu

:
Takie coś przed chwilą mi wywaliło:

Kod:
Warning: include(./cache/groups_data.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /chn/includes/functions.php on line 2335

:
Uprzejmie donoszę, iż Kumotrowie prowadzący nocny tryb życia (czyli ja) :)) mają problem z przeglądaniem forum w okolicach godziny 2.00 - 4.00. Niekiedy nie można się zalogować, a bardzo często nie można dodać posta - wyskakuje błąd. Pomimo błędu post niekiedy pojawia się w temacie, ale temat nie podbija się do góry, a o edytowaniu posta można już całkowicie zapomnieć :wkurzony:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smok, mam dokładnie to samo, korzystanie z forum w godzinach nocnych to jakaś abstrakcja...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, ja ostatnio gdzieś o 05:50 przed pracą miałem to samo. Postu nie zapisuje, potem pisze że drugiego takiego samego nie można. Zmieniam post i za chwilę widzę dwa posty :popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
U mnie rano podobnie. Nasiliły się błędy w momencie braku przychodzenia powiadomień na maila. hmmm Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Szymon
[Usunięty]
:
W ogóle rano jest problem z dodawaniem postów. Tak gdzieś do 7:00 się chrzani (jakieś DEBUGi wyskakują facepalm ), a po 7:00 już działa normalnie. Dziwne to jest hmmm

:
Bo w nocy to się śpi, a nie dodaje posty :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Dokładnie.
A w ogóle to co to za pomysł żeby wstawać przed 10-tą? facepalm

;)

Szymon
[Usunięty]
:
Woytec napisał/a:

A w ogóle to co to za pomysł żeby wstawać przed 10-tą? facepalm

;)


Szalony :złośliwiec:

:
Woytec napisał/a:
Dokładnie.
A w ogóle to co to za pomysł żeby wstawać przed 10-tą? facepalm

;)

plask PKB czeba wypracować. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Bo po 10 juz nie można? :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ja na przykład wstałem dziś o 14

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
marekgro, i tak warto żyć pifko

:
Wstaję rano, jem śniadanie i włączam Teleexpress ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
cos nie halo...chciałem wyedytować post na bazarku i.....

Error in deleting post

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

DELETE FROM phpbb_search_wordmatch WHERE post_id IN (858696)

Line : 433
File : functions_search.php


:(

[ Dodano: 2014-12-04, 05:57 ]
Dzisiaj znowu.... :(


Błąd Ogólny

Error in deleting post

DEBUG MODE

SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

DELETE FROM phpbb_search_wordmatch WHERE post_id IN (858696)

Line : 433
File : functions_search.php

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.