G. Gerlach Husaria
Odpowiedz do tematu

:
pifko
Nie ingerujemy w autorskie projekty bardziej niż to konieczne :)

:
ALAMO, może to złudzenie ale wygląda jakby indeksy były krzywo naklejone.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Myslę że to perspektywa. Te co mam na żywo są nałożone OK, a wzornik do tarczy został ten sam. Dziurki pod nóżki indeksów są w tych samych miejscach.
One są łamane przez środek, więc też światło moze się na nich nierówno odbijać.

:
Wydaje mi się że odległość pomiędzy Gerlach a Automatic powinna być większa.

:
A mi się wydaję, że ktoś przesadził z grubością napisów. Przez to tarcza wygląda mało zgrabnie.

:
elo wszystkim. jestem z wami od wczoraj :) kiedy hussaria pojawi się na rynku? nie widziałem tego projektu na stronie Gerlacha

:
Witam.
Czy "Made in Poland" pojawi się na tarczy ?

:
Co z tym projektem ??:)

:
Czeka na kolej :D
Jest gotów.
Przy okazji nam Citizen zrobił miła niespodziankę, i podniósł cenę 9015 o 20 dolców :)) bo kto bogatemu zabroni :D

:
I tadam :



I będzie po urlopie pokazywane w wersji seryjnej :))

:
Tu będzie pokazywane jutro, a dzisiaj jest mówione że Husaria znajdzie się w sprzedaży w połowie tego miesiąca :-)

:
A ile Panowie sobie liczą... :popcorn:

:
Tadamtadasss.

Husaria seryjna.















W zestawie pasek i mesh milanese.

Premiera sprzedaży 11/11/2016.
Cena regularna PLN1749.

:
Z kizi, rozczuliło mnię. Nie będę się śmiał, bo mnię brzuch boli po wczorajszym meczu :))

"Skrzydła to wogóle nie styl husarii , prędzej kopia z kitajką.
BTW kopii - sekundnik ma ją przypominać , niestety nie przypomina - ma przeciwwagę na końcu - żadna kopia tak nie ma , i te trzy jakby zlepione kulki na tym końcu sekundnika ... to ja wiem ... jakiś symbol ze średniowiecza chyba..."

:
Niewiedza Z_bych-u , może powodować uśmiechy.
Im większa tym rechot większy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.