G. Gerlach Husaria
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
:
A ten sekundnik to zostaje czerwony czy docelowo będzie tak jak miał być pierwotnie - zaśniedziały mosiądz?

Ogólne wrażenie spoko całkiem. :popcorn:

:
czy w tej kopercie beda inne modele?

beceen | ***** ***
:
W zbliżonej. Sample w fabryce.

:
świetny projekt tylko wskazówki rzeczywiście obecnie nie pasują :
- godzinowa i minutowa - luma zbyt widoczna
- sekundowa - lepiej wyglądało według projektu czyli w kolorze indeksów godzinowych z czerwonym zakończeniem

:
Zmiany pewne :
Luma w kolorze naturalnym C1, czyli biało-zielonkawa świecąca na zielono.
Wskazówki w kolorze albo srebrnym wszystkie, albo H/M czarna a sekunda srebrna z czerwonym grotem.

Zmiany w rozważaniu :
Lekkie zmniejszenie wysokości koronki.

W tej chwili dobieramy pasek, chcemy dać fakturowany na skórę egzotyczną pasek z wypełnieniem - będzie mięsisty - i zapinką motylkową. Kolorystyka, własnie siem wohomy bo jak zrobimy czarny i brązowy to będzie oczywiście jak zawsze tysiąc maili "a jaki to czarny i jaki to brązowy i czy jest inny czarny albo inny brązowy albo moze jest zielony nie ma zielonego to szkoda to może chociaż niebieski ?". Pewnie stanie na ciemnym czekoladowym :)) - wtedy na pytanie "a jaki jest pasek?" odpowiedź zawsze brzmi "Tak, jest pasek". :D

:
Świetny projek na prawdę. Pewnie napisane jaki mechanizm ale nie chcę mi się szukać i ile mm koperta :) ?

[ Dodano: 2015-06-14, 17:12 ]
Kopertę znalazłem 41x10 mm . A wskazówki dać kolorystycznie jak w pierwotnym projekcie nie będzie lepiej ?

[ Dodano: 2015-06-14, 17:14 ]
Alamo dobrze napisałeś H/M czarne sekundowa srebrna z czerwonym grotem. Powiem szczerze, że pierwszy GG gdzie myślę o zakupie.

:
kornel91 napisał/a:
...Powiem szczerze, że pierwszy GG gdzie myślę o zakupie...

To żałuj... :złośliwiec: hmmm
.
.
.
...
kornel91 napisał/a:
...na prawdę...

hmmm naprawdę, naprawdę, naprawdę ;)

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2015-06-15, 00:24, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
MOim zdaniem zbyt krótkie wskazówki...

Silicon
:
No i taka sytuacja ;-) :


:
Skóra z węża gada?

:
soda napisał/a:
Skóra z węża gada?


Szlifowana płaszczka.

:
Piękny Husarz!

:
ALAMO napisał/a:
No i taka sytuacja ;-) :

[url=http://img673.images...tsp.jpg]Obrazek[/URL]


A do mnie jakoś ta sytuacja nie przemawia... te "skrzydła" kojarzą mi się z "krużgankami" w sukiennicach... ale to pewnie dlatego ze 22 lata codziennie obok nich przechodziłem, koronka odstaje niczym samotny, jak ten biały żagiel, "niedobity" gwóźdź krokwiowy i absolutnie nie pasuje do subtelnej cienkiej koperty... obstawiam że będzie się w łapsko wbijać. Napis Hussar mi bardziej wygląda na logo Hussar Gruppa S.A. niż określenie dumnego Towarzysza ciężkiej chorągwi imć Jeremy Wiśniowieckiego... No i kolorów jakby trochę za dużo...

Ale ja się oczywiście absolutnie nie znam... ;) pifko

Edit: Pasek fajny ma :)

Ostatnio zmieniony przez Daito 2015-06-19, 18:48, w całości zmieniany 2 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
Edit: Pasek fajny ma :)


O własnie miałem o to spytać, bo mondzioły się nie znają :D pifko

:
Daito napisał/a:
co dziennie

hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.