Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Tomek napisał/a:
Tak samo, tylko zegarki przychodzą poleconym z Niemiec a nie zwykłym ..


Czyli to wszystko to u nich na stronie to bez Szczurów można liczyć?? :shock:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:


Chyba wiadomo :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Iks napisał/a:
Czyli to wszystko to u nich na stronie to bez Szczurów można liczyć?? :shock:

Iks, brałem od nich dwa zegarki, Dievasa Oceantimera i ok rok temu Steinharta Pilota dla kolegi (cena z upustem była b. atrakcyjna) .. Oba przyszły pocztą, poleconym priorytetem z Niemiec. Do Bundes idą jako kurierska DHL, stamtąd zwykłą pocztą. Jeśli dobrze pamiętam, na obie przesyłki czekałem ok tygodnia.

Kupowałem tam też sporo NATO-sów - czas oczekiwania góra 10 dni, przesyłki już bezpośrednio od nich zwykłą pocztą.

:
nick555 napisał/a:
Obrazek

Chyba wiadomo :)


Gratulacje pięknej klamry pifko
WojCiech się postarał :))
Wpadłem na podobny pomysł a jak się z nim do Ciecha zgłosiłem to mi zakomunikował że już na ukończeniu ma coś podobnego :D

:
Czyli wyprzedziłem Zboka, dobrze jest :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Czyli wyprzedziłem Zboka, dobrze jest :)


Zgadza się :))
Przekażę Ci tytuł :D
pifko

:
ty lepiej sprawdź pw ;)

Skate or die!
:
Kupłem sobie parciaka od Gerlachów, o takiego


Chciałem też kliknąć tego wojskowego "crazy horse'a" ale kuffa nie ma rozmiaru 20 mm :głową w mur: Da się coś zrobić w tym temacie?


Zdjęcia "pożyczone" ze strony fundacji.

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
nick555 napisał/a:
Obrazek

Chyba wiadomo :)


Do Sikacza jak znalazł!
Gratulacje!

:
Dzięki uprzejmości Rafała powiększyła się kolekcja Ciechowych klamerk :))


:
Jakiś czas temu pytałem szanowną brać forumową o źródło wkładu bezela do niebieskiego Big Mako, bo zleciał mi na płytki i się zryrał.

Polecono Niemiaszków, ale ani Orientuhren, ani Schoeneuhren nie byli mi w stanie pomóc.

W akcie desperacji napisałem na maila kontaktowego z orient-watch.com czy nie sprzedaliby jednego wkładu luzem i ku mojemu zdziwieniu po jakimś czasie dostałem odpowiedź, że przepraszają, ale w Irlandii nie ma centrum serwisowego, które mogłoby mi dokonać naprawy i w związku z tym wyślą mi wkład za friko.

Nie minął miesiąc aż tu dzisiaj listonosz przyniósł takie coś:



Czy jest jakiś czarodziejski sposób na wyjęcie wkładu z bezela w Bigmaku, czy tradycyjna metoda: siła razy gwałt?

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
przemalowana przeze mnie aerografem i zrelumowana
btw aerografem można bardzo ciekawe powierzchnie tarczy uzyskać
od gładkiej po lekko chropowatą

i zwyczajna

:
Pudełko dla moich maluszków ;)



Wszystko ma swoją kolej, miejsce i czas.
:
Erolek napisał/a:
Jakiś czas temu pytałem szanowną brać forumową o źródło wkładu bezela do niebieskiego Big Mako, bo zleciał mi na płytki i się zryrał.

Polecono Niemiaszków, ale ani Orientuhren, ani Schoeneuhren nie byli mi w stanie pomóc.

W akcie desperacji napisałem na maila kontaktowego z orient-watch.com czy nie sprzedaliby jednego wkładu luzem i ku mojemu zdziwieniu po jakimś czasie dostałem odpowiedź, że przepraszają, ale w Irlandii nie ma centrum serwisowego, które mogłoby mi dokonać naprawy i w związku z tym wyślą mi wkład za friko.

Nie minął miesiąc aż tu dzisiaj listonosz przyniósł takie coś:

Obrazek

Czy jest jakiś czarodziejski sposób na wyjęcie wkładu z bezela w Bigmaku, czy tradycyjna metoda: siła razy gwałt?

Pozdrawiam
Eryk


Jej a jak ja do nich pisałem bo chciałem wkład do swojego czarnego to napisali że doceniają że wybrałem ich firmę etc etc ale wkładu nie prześlą :wkurzony:

:
Takie tam odpady pokopertowe :))


Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.