Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Nowe nabytki (okołozegarkowe)
To jedziemy dalej ..

:
Jak widać znowu zakup wywołujący komentarze to był - pecha ma ten koleś...
Najpierw uretanowy pasior, teraz bullbary - hipster_zegar_pełną_gębą :D :D


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, z tym drutem ta dameczka nabiera lekko charakteru. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Fazi, wygląda kozacko z tą zbroją!!

Gdzie u sprawdzonego sprzedawcy można wyrwać tego G teraz najlepiej?
I jeszcze pytanie: Blaz miał do niego świetną bransoletę…podlinkujecie gdzie można taką nabyć?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Fazi, wygląda kozacko z tą zbroją!!

Gdzie u sprawdzonego sprzedawcy można wyrwać tego G teraz najlepiej?
I jeszcze pytanie: Blaz miał do niego świetną bransoletę…podlinkujecie gdzie można taką nabyć?

nie :P sam znajdź
w google wpisujesz gshock parts i szukasz strony z rozszerzeniem uk - to strona w Anglii z częściami do G

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, plask plask plask :wkurzony:

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
i zamów 2 rozmiary jak będą - przymierzysz, zostawisz ten pasujący a drugą odeślesz :złośliwiec:
:D
tu masz leniwcze http://www.tiktox.com/cas...ml?limit=80&p=2 :))

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-04-19, 00:25, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, poszedł spać! Natychmiast!! plask plask plask plask plask plask facepalm

A za linka dziękuję : )

Ostatnio zmieniony przez pisar 2014-04-19, 00:26, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
ty mnie tu nie pacaj bo wykasuje ten link co podałem :złośliwiec:
co za naród, nawet dziękuje się człowiek nie doczeka :foch:

edit
no, zreflektował się melepeta
Prosze bardzo :)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-04-19, 00:30, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, dodałem dziękuje ślepcze : )

Jeszcze namiar na sprawdzonego sprzedawce samego zegarka by się przydał.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
żadne tam ślepcze - mijaliśmy się w pisaniu postów
a co do sprzedawcy to zależny jakiego chcesz G - część jest do ściągnięcia tylko z Japonii, bardziej "powszechne" z clicka, duty czy creation

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-04-19, 00:41, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Fazi napisał/a:
Jak widać znowu zakup wywołujący komentarze to był - pecha ma ten koleś...
Najpierw uretanowy pasior, teraz bullbary - hipster_zegar_pełną_gębą :D :D

Obrazek


To trzeba odrutowac żeby się nie rozlecialo? :popcorn:

:
Zajączek przytargał zamiast jajek :))



:
Ghostwheel, gratulacje kolejnych dwóch do kolekcji pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
... ta pierwsza klawa jak cholera, nosiłbym ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.