Citizen Promaster NY 0040
Odpowiedz do tematu

: Citizen Promaster NY 0040
Nowy 0040, nowy wątek:






Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
teston fajny zegar, fajne zdjecia.
Milo popatrzec ;)

Czas nie pieniądz, zawsze jest.
:
I te majty

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Fajny Citas :) Bardzo dobrze mu na nato.

:
Teston, a uwierzysz, ze ja tez mam takie nato?

Dzieki za pomysl ;)


Ostatnio zmieniony przez rybak 2012-10-14, 18:14, w całości zmieniany 1 raz
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
teston - żal mi go teraz. Jakbym dziecko do adopcji oddał facepalm
Tak u mnie wyglądał


Ostatnio zmieniony przez sauat 2012-10-14, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Ech, a ja chyba popadam w citizenoholizm. Już myślę o następnym, a co gorzej obawiam się że może to być conajmniej CB0021-57E ... może chociaż do końca roku wytrzymam (przynajmniej tak obiecałem żonie).

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
teston napisał/a:
Ech, a ja chyba popadam w citizenoholizm. Już myślę o następnym, a co gorzej obawiam się że może to być conajmniej CB0021-57E ... może chociaż do końca roku wytrzymam (przynajmniej tak obiecałem żonie).


ale on drogi i jakiś taki jak inne, z twarzy niepodobny do nikogo hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nie jest zły, wydaję się takim fajnym edc dla tych co lubią kwarce. Pewnie zaraz przyleci Blaz i będzie pisał, że badziewie bo nie utwardzana koperta i bransoleta ;)

:
No tak, tylko dopóki nie kupiłem Oceanusa i Nighthawka to nawet nie wiedziałem, że lubię kwarce :shock: . A teraz Nighthawk z łapy zejść nie chce hmmm

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
teston napisał/a:
No tak, tylko dopóki nie kupiłem Oceanusa i Nighthawka to nawet nie wiedziałem, że lubię kwarce :shock: . A teraz Nighthawk z łapy zejść nie chce hmmm


Dobry Nighthawk nie jest zły - mam dwa to wim :) ale ten CB0021-57E jakoś w ogóle do mnie nie przemawia :/

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Fajny zegar i fotki :)

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2012-10-15, 12:16, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Mała aktualizacja:




Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
rybak napisał/a:
I te majty Obrazek

Zilla ma kalesony, przypadek? :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.