Doxa Aquaman Diver
Odpowiedz do tematu

: Doxa Aquaman Diver
Panowie, co sądzicie o tym kwarcyku :?: Wygląda na oryginalny :?:





:
Jest szansa zobaczyć mechanizm ?
Ja wczoraj oglądałem podróbki Omegi ... Ja już w nic nie wierzę ;-) ...

:
To nówka, zafoliowana, wątpię, by sprzedawca zechciał łaskawie otworzyć zegarek. A sprzedawca z Rumunii :D :lol: :D :lol:

Arek
[Usunięty]
:
w ZT w aparcie jest dokładnie taki sam na wystawie, tego z Rumunii oglądałem już kilka miesięcy temu na ebayu. Wygląda na oryginalny ale co ja tam wiem :roll:
Alamo, to kwarc jest ;)

:
Ile Apart sobie za to liczy Parnisów :?:

Arek
[Usunięty]
:
TomekR napisał/a:
Ile Apart sobie za to liczy Parnisów :?:


A po ile liczysz za parnisa?? :D Stoi tam za 900zł
Zainteresowałem się tym zegarkiem gdy zauważyłem na allegro aukcję na której poszedł taki z pełnym kompletem za 300zł, co prawda już po gwarancji. Ale w tym kolorze to mi w ogóle nie podchodzi. Wolałbym nie pvd i tarczę czarną albo granatową

:
Arek napisał/a:
w ZT w aparcie jest dokładnie taki sam na wystawie, tego z Rumunii oglądałem już kilka miesięcy temu na ebayu. Wygląda na oryginalny ale co ja tam wiem :roll:
Alamo, to kwarc jest ;)


Wiem że to kwarc :lol:
Co nie zmienia faktu, że w Doxie będzie raczej jakaś lepsza Ronda a nie Miyota albo NO NAME :)

:
Rumun też ma komplet, na razie ok. 400zł z wysyłką, ale aukcja kończy się jutro. Co prawda jestem bezrobotny, ale coś bym kupił na pocieszenie :lol: .
Cytat:
Co nie zmienia faktu, że w Doxie będzie raczej jakaś lepsza Ronda a nie Miyota albo NO NAME

Jeśli to oryginał, to nie sądzę, by siedziała w nim Miyota :D

Arek
[Usunięty]
:
to idz z rana do ZT, przymierz i licytuj jak Ci podpasi ;) Wcześniej chyba stał na kup teraz za pieniądze podobne do tych z Aparta :roll:

Jash
[Usunięty]
:
Ten zegarek to jakiś stylistyczny dramat :shock:

Arek
[Usunięty]
:
ee, jak się dobrze kolory dobierze to nie jest tak źle ;)


Z resztą Altec kiedyś mówił że pasuje tarcza od Sub'a :roll:

Jash
[Usunięty]
:
Jak dla mnie to temu modelowi nic nie pomoże. Choćby był w automacie, na porządnej śwajcarskiej ecie, nie siakiejś tam 2824-2 to i tak bym nie kupił.
Za darmo co innego, ale zaraz na allegrosza :wink:

:
Dokładnie w ZT stoi po 970 pln , mi sie podoba , ale nigdy bym nie zapłacił takiej ceny jak w Aparcie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.