Grupa Citizens
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
:
Ciniol napisał/a:
uszasty facepalm
nie wiem i nie chcę wiedzieć o czym myslałeś cool bo ja o nighthawku


Nazewnictwo jest twoja osobistą sprawą :D

:
gdybyśmy rozmawiali ot ym o czym wy myślicie to używałbym nazwy nightmonster :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Spam
[Usunięty]
:
Ciniol napisał/a:
gdybyśmy rozmawiali ot ym o czym wy myślicie to używałbym nazwy nightmonster :złośliwiec:


...nightmonster :?: bo tylko po ciemku wygląda na potwora hmmm a w świetle dziennym mała cykada :D

Ostatnio zmieniony przez Spam 2014-04-20, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
:
nu zajec cool osiągnąłeś level "do zmaczetowania bez litości" :złośliwiec:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Spam
[Usunięty]
:
...wypowiedziane przez Ciebie brzmi jak komplement :))

:
Spam napisał/a:
Ciniol napisał/a:
gdybyśmy rozmawiali ot ym o czym wy myślicie to używałbym nazwy nightmonster :złośliwiec:


...nightmonster :?: bo tylko po ciemku wygląda na potwora hmmm a w świetle dziennym mała cykada :D

:)) :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
U mnie skromnie tylko jeden Citek i to bez wężowiska ale poproszę o dopisanie do grupy.


:
Podbijam ;)


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, Nurmalnie na sefa idziesz :D
Zaebi..ste citki kupujesz Łukaszu pifko

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Aaaaj bo zajefajne są ;) A tak BTW ostatnio coś się Navihawk zaczął podejrzanie patrzeć na mnie :/ hmmm


:złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Aaaaj bo zajefajne są ;) A tak BTW ostatnio coś się Navihawk zaczął podejrzanie patrzeć na mnie :/ hmmm


:złośliwiec:


A na mnie coś okoniem spogląda :złośliwiec:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
To podbiję raz jeszcze :złośliwiec:


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Żeby nie było już jestem pełnoprawnym uczestnikiem :)



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Z żalem muszę opuścić grupę, bo sprzedałem niestety ulubionego Citka :(

:
Rozważam sprzedaż jednego ze swoich, mogę Cię poratować... :złośliwiec:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.