Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ano tak, niech się nosi pifko

:
Gratuluję nabytków pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
tomaczo, o ścieranie powłoki to raczej można się martwić jak ktoś używa codziennie w każdych warunkach, a tu raczej mało takich osób jest ;)

:
Graty nabytków, Sumo se może tez kiedyś kupię ;)

A tymczasem poczcie udało się w końcu po 3 dniach :wkurzony: dostarczyć paczkę priorytetową. Nie chce mi sie bawic w pudełka, więc:




Bransa to faktycznie porażka :/ sztywna i brzęcząca, choć pełna i nawet maskownice pełne, ale między kopertą a teleskopem jest baaaardzo mało miejsca i krawędzie też dość ostre, więc pasek mi się na razie nie zmieścił i musiałem wrócić do blachy ;)

A po drodze spotkałem jeszcze przyjaznego kumotra, któren podarował mi takie ło:



:)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Gratuluję nabytków pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
z tego co się orientuję to w PL są 3 Kalmary.
i.. wszystkie moje :)

przyszła dzisiaj paka od Tlexa, z kalmarem dlc i kupą pasków, i części. między innymi tarcza mother of pearl :)






:
selassje, to już podpada pod podjudzanie na tle zegarkowym.
:głową w mur:

:
tak jak oglądałem tą ofertę to nie wiem czemu ale od razu pomyślałem o tobie ;) :))

Skate or die!
:
..............ambasador marki pifko
..............gratuluję pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
prezesso napisał/a:
tak jak oglądałem tą ofertę to nie wiem czemu ale od razu pomyślałem o tobie ;) :))


no, kurde byłem akurat w górach i nalatałem sie zeby zasięg 3g znalezc, zeby kupic ten zegar....

:
selassje, piękny, gratulacje pifko

:
selassje, pifko pifko

:
dzięki, dzięki
jeszcze w następnym tygodniu coś ciekawego przyjdzie :)

:

:
U mnie też coś przyszło na dobry początek weekendu. :))



Tymczasem idę coś zjeść, a potem rozstawiam namiot. :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.