kadarius storage room
Odpowiedz do tematu

:
kadarius napisał/a:

przy okazji będzie można naruszyć zapasy z barku :lol: :D


Jesteś pewien że tego chcesz :wink: :lol: , może być gorąco

:
Kadarius rewelacja!
Zarówno zegarki jak i sposób przechowywania/prezentacji super. Mi ze względów lokalowych to najbardziej spodobały się styropianki. Po czym są te wytłoczki styropianowe? Można gdzieś takie kupić?

:
svedos napisał/a:
kadarius napisał/a:

przy okazji będzie można naruszyć zapasy z barku :lol: :D


Jesteś pewien że tego chcesz :wink: :lol: , może być gorąco


jeśli wizyty będą pojedynczo lub co najwyżej w małych grupach po 3 osoby to dam radę!!!

:
mnihu napisał/a:
Po czym są te wytłoczki styropianowe? Można gdzieś takie kupić?


mnihu te tacki są po zegarkach :lol:

w znajomej hurtowni gdzie sprzedają jakieś gówna mają właśnie takie tacki i kilku kumotrów już się w nie zaopatrzyło!

kupić ich nie można ale można je dostać w prezencie :) - problemem jest podjechanie do hurtowni (strasznie mi do niej nie po drodze i bywam tam raz na 2 miesiące góra) oraz opłacenie kosztów przesyłki pocztowej - poza tym są one za free

:
O wielki Kadariusie!
Jakby była taka możliwość to bardzo chętnie bym przyjął kilka takich tacek, jakieś 5 sztuk. Pokrywam wszelakie możliwe koszta :wink: . Jakby coś się skrystalizowało to proszę o dane do przelewu na priv.

:
kadarius napisał/a:

jeśli wizyty będą pojedynczo lub co najwyżej w małych grupach po 3 osoby to dam radę!!!


Jak przystało na Chińczyków, będą w małych grupach!
Po dwa-trzy miliony :lol: ...

:
mnihu napisał/a:
O wielki Kadariusie!
Jakby była taka możliwość to bardzo chętnie bym przyjął kilka takich tacek, jakieś 5 sztuk. Pokrywam wszelakie możliwe koszta :wink: . Jakby coś się skrystalizowało to proszę o dane do przelewu na priv.



jak będę miał te tacki to ci wyślę - puść mi PW z adresem do wysyłki a jak wyślę to ci podeślę numer konta i kwotę za przesyłkę

BTW lepiej wziąć więcej bo tacki lekkie a płaci się za paczkę do 0,5 kg więc się zastanów czy nie potrzebujesz więcej.

Arek
[Usunięty]
:
a to ta hurtownia w Warszawie??Bo przecież Mnihu też jest z Wawy

:
Po pierwsze niebardzo w Warszawie
Po drugie mniha nie znają więc mogą z nim nie gadać

Blaz
[Usunięty]
:
Siła ich! :shock: :D
Jak przeczytałem "koszt jednostkowy" to się poczułem jakbym czytał metki w hipermarkecie. :D

:
Blaz napisał/a:
Jak przeczytałem "koszt jednostkowy" to się poczułem jakbym czytał metki w hipermarkecie. :D


Bardzo dobry przelicznik :P choć dodałby jeszcze wartość zł za 1 kg ;)

:
jeden kilogram czego? - pudła czy zegarków :) :) :)

a przelicznik na miejsce zegarkowe jest całkiem miarodajne - przecież chodzi o to żeby rozsądnie wydać ciężko zarobione dutki :) . A drogo kupić i źle się ożenić każdy głupi potrafi :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Słuszna uwaga, bo ja zawsze czytam metki w hipermarkecie, bo z nich właśnie wiem czy jednostkowo to produkt w półkilogramowym słoiku jest tańszy czy droższy od tego w słoiku kilogramowym. :wink:

:
Nie wiem co napisać ... zatkao mnie totalnie :D Kadario masz co pokazać i tyle w temacie :D

:
hehehe - teraz to wygląda bardzo grzecznie ale zanim wpadłem na pomysł z tackami zegarki stały w całym pokoju na wszystkich półkach itd. :lol:

ale cieszę się że się podoba!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.