Panerai - How It's Made
Odpowiedz do tematu

:
:facepalm: Ale brzydal.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
:facepalm: Ale brzydal.

Lekko to ująłeś :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Ładnie to tak ze zwyklego poczciwego stenka zżynać? :złośliwiec:


:
Rownie wstrętny. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kiedyś się nad tym stenkiem zastanawiałem... hmmm Ciągle mną targają emocje czy kupić sobie coś za kilka tysi czy odkładać na ....

Tak poważnie - czy noszenie pama w miejsce stenka da mi więcej radości? hmmm Czy może lepiej kupić se stenka i tanie cabrio na wakacje cool

:
Słoniu, no ale jakto tak, a piramida prestizu? :shock: hmmm

:
muchacho_ napisał/a:
Słoniu, no ale jakto tak, a piramida prestizu? :shock: hmmm


pierdy i lenie ;) pifko

Kurna - mi ciągle moje zegarki sprawiają frajdę. Na spotkania "biznesowych" wbrew pozorom rzadko kto w mojej branży zwraca uwagę na ubranie, samochód czy to co masz na ręku. Tak więc zegarek nie jest żadną mega inwestycją a ma sprawiać frajdę jedynie mojej skromnej osobie. Jak mam teraz wydać 20 tysi na omegę czy taga to se lepiej kupię fiata barchettę na wakacje i zobaczę czy mi ten przedwczesny klimat kryzysu czterdziestolatka pasuje :D Zegarek - pewnie z czasem też się pojawi ale mam tyle innych pomysłów na zagospodarowanie nadmiaru gotówki, że szkoda gadać cool

A stenki noszę z należytą godnością osobistą i jakoś mnie w rękę nie parzą :twisted:

:
Słoniu napisał/a:
... zagospodarowanie nadmiaru gotówki ...

Fajnie mieć takie problemy :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
+450!

Skate or die!
:
Przeczytałem opis tego Pama, i biednie jak cholera! ETA z dołożonym modułem chrono od DD, 30-minutowe chrono i 10 tys USD? Kto normalny kupi to zamiast Omegi (bla)-side of the Moon, Bregueta Type XXI, Breitlinga albo IWC Pilot Chrono? Jak Paneristi wykupią te kartofle ze ściemnioną historią to znaczy że wszystko łykną..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:
Przeczytałem opis tego Pama, i biednie jak cholera! ETA z dołożonym modułem chrono od DD, 30-minutowe chrono 10 tys USD?


No to Stenek ma to samo w srodku za 10x mniej :D


Cytat:
MOVEMENT

ETA 2824-2 Elaboré

Swiss made
Automatic
49 Jewels
Modul of Dubois Dépraz DD 2030


[ Dodano: 2017-05-29, 13:31 ]
A nie, chwila. Stenek ma jeszcze zloty rotor cool

:
arek314 napisał/a:
Jak Paneristi wykupią te kartofle ze ściemnioną historią to znaczy że wszystko łykną..


To już dawno potwierdzone. :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
arek314 napisał/a:
...
Jak Paneristi wykupią te kartofle ze ściemnioną historią to znaczy że wszystko łykną..

Limitką dekle dajo pełne, żeby nie było widać unitasa za 20$. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
unitasa za 20$.

Gdzie dajo Unitasy po $20 ? hmmm Lineczka ? :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.