OTAGO
Odpowiedz do tematu

: OTAGO
Nadejszła wiekopomna chwila :mrgreen: , oto wstępne projekty zegarka tożsamego z Foka a będącego jej seryjną wersją , "patronem" jest Jospeh Conrad Korzeniowski i OTAGO.
Zegarki będą produkowane w dwóch wersjach kolorystycznych tarczy, czarno-pomarańczowa i czarno -grafitowa.




:
wow dzieki :mrgreen:

:
Grafitowa ładna,no i ma zegarek plus za normalny sprzęt do pływania :smile:

:
A brąza jak nie było, tak nie ma...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Jak będzie wygladać koperta i bezel? Piaskowanie jakaś polerka miejscami?

:
Wielokrotnie juz o tym mówiłem, koperta będzie tożsama z kopertą FOKI, tylko grawer na deklu będzie inny i wypełnienie kwadracików na bezelu będzie białą luminową.

:
Svedos, :smile: chcialem sie tylko upewnic. Musze przyznac ze chyba to jest pierwszy zegarek, który mi się podoba z pomarańczowa tarczą. Pewnie wezmę i tak grafitowy - bardziej uniwersalny - ale połaczenie czarnego z pomaranczowym jest bezkonkurencyjne! :grin:

Ostatnio zmieniony przez winter 2012-05-18, 10:12, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos, a nie ma szans jakos ubrac bezela? Bo jakis on taki nagi... Niekolorowy... Moze czarny? :mrgreen:

Cena mniej wiecej w okolicach Foki? Tak +/- 100 czy wiency?

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-05-18, 10:47, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nie będzie czarnego bezla, on ma być taki "surowy".

Cena nie jest jeszcze ostatecznie ustalona, ale nie zapominajcie że FOKA miała cenę Forumową. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-05-18, 10:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie błagam... niech ten bezel zostanie taki czysty, stalowy. Moim zdaniem projekt jest skonczona całością :wink: Zwłaszcza wersja z pomarańczą. Ten grafit jest troche mało kontrastowy w stosunku do czerni..

:
Tarcza do mnie mowi... Ten bezel... W takiej formie... Hm, sam nie wiem. ZObacze jak wyjdzie. :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., z czarnym bezelem jest już DiS. Trochę świeżości teraz w temacie bezeli :wink:

Ostatnio zmieniony przez winter 2012-05-18, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Michał G. napisał/a:
Svedos, a nie ma szans jakos ubrac bezela? Bo jakis on taki nagi... Niekolorowy... Moze czarny? :mrgreen:

Cena mniej wiecej w okolicach Foki? Tak +/- 100 czy wiency?


Czarny bezel strasznie pomniejszy optycznie zegarek - a cel był odwrotny ;-)

Cena będzie wyższa niż FOKI. Forumowa będzie na poziomie Foki.

:
pomarańczka miodna :!: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
ALAMO, masz racje, nie pomyslalem, ze faktycznie go pomniejszy... Coz, to tylko projekt. Przypuszczam, ze na zywo bedzie super. :)

Szkoda, ze nie zostala wybrana druga wersja w jakiejs zieleni, badz blekicie... Aczkolwiek pewnie to kwestia zalozen biznesowych, grafit uniwersalny i sie predzej sprzeda niz inne kolorki. Chyba, ze jeszcze jakies inne kwestie decydowaly o wyborze takiego, a nie innego koloru.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.