G. Gerlach Projekt 500
Odpowiedz do tematu

:
Z wyjebolitu własnoręcznie wydobywanego hmmm ;)

:
Ręcznie kute przez ostatniego prawdziwego Mohikanina :D

:
On nie umi :facepalm: , a ten, o którym myślisz - jest przedostatnim :złośliwiec:

:
Pozor pozor, bo mówione jest :D

Po perypatiach dotarła w końcu paczka z fabryki, i osiołkowi w żłoby dano :popcorn:













Pierwsza obserwacja : koronka da się bez problemu odkręcać i zakręcać, można ją dobrze i pewnie chwycić. Może przesadziliśmy trochę z jej wypolerowaniem, bo gdyby te krawędzie były ostrzejsze - chwyt byłby pewniejszy. Za to podstawowe założenie - żeby nie uwierała - realizacja planu 100%. Żeby poczuć koronkę muszę odginać dłoń na maksa w górę.

No i ... kawał kloca. Nawet Machu pewnie by powiedział że "nooo, minimalne założenia spełnione" :D





Jest potencjał do dalszego rozwijania prodżekta :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2014-09-08, 14:31, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Jest potencjał do dalszego rozwijania prodżekta :popcorn:


JEST :!: bez dwóch zdań pifko

:
cos paseczek na waski sie wzial :złośliwiec: to ma 24 w uszach?

beceen | ***** ***
:
ALAMO napisał/a:

No i ... kawał kloca. Nawet Machu pewnie by powiedział że "nooo, minimalne założenia spełnione" :D


:))
Tylko jeszcze tę tarczę z wyjebolitu pokażcie :twisted:

:
Ta koronka już definitywnie zostaje ? hmmm

:
A bo to Przemka pasior stary, i troszkę mu się schudło z 22 mm :D Teraz ma 21 :złośliwiec:
Uszy będą 22 mm.

Tomek, jeszcze nie wiem. Koronka rzecz nabyta :D

:
ALAMO napisał/a:
Pozor pozor, bo mówione jest :D [...]


Tak nieśmiało zapytam o odczucie Waści - widzę że uszy są tu "wyżej" od dekla, jak w związku z tym koperta na rąsi szanownego Kumotra się układa? Wygodna ona?

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, widać na 2 i 4 zdjęciu .. No odstaje hmmm

:
Tomek napisał/a:
Daito, widać na 2 i 4 zdjęciu .. No odstaje hmmm


No właśnie na tych zdjęciach zauważyłem że odstaje no to zapytałem nieśmiało... Bo jeden taki zegar mam we własnym pudełku co tak odstaje i... zakładam go zwykle za karę... np 13-tego dnia miesiąca... :) Ale może ten wygodniejszy nieco od mojego...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Dla mnie jest mega wygodna - a prawdę mówiąc trochę się bałem tego projektu właśnie przez mało konwencjonalne uszy.
Cały zegarek "leży" na deklu, uszy sobie w powietrzu sterczą.
Zresztą na zlocie będzie komplet nowych kopert, to sobie oblukacie i zmacacie wszystko żywcem.

:
A tymczasem na WUS - generalnie wszyscy zaskoczeni pozytywnie kształtem, i odbierają go bardzo dobrze - jedynie pytają o ergonomię hmmm
:D

:
ALAMO napisał/a:
A tymczasem na WUS - [...]
Tutaj też nikt nie powiedział że to lipa przecież... plask
Kształt jest bardzo oryginalny, a co do uszu to może załóż toto komuś z "normalną" średnicą nadgarstka (podobno to miedzy 16 a 18cm) i wtedy zobaczysz jak to wyglądać będzie... i o odczucia właściciela łapska "normalnego" zapytaj - tak dla spokojności ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.