Zelos Watches
Odpowiedz do tematu

:
quub, dla mnie też :) Zegarek ujdzie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Czy tylko mi to jakoś tak wygląda zwyczajnie i to logo to jakby naklejone coś jak w starych MQJ hmmm
Może na żywo by zyskał .

:
Nie znata się wszyscy - mnie się podobuje i aktualnie trwają negocjacje legalizacyjne :złośliwiec:

:
Słoniu napisał/a:
aktualnie trwają negocjacje legalizacyjne


Oby Twoja ładniejsza połówka miała lepszy gust... :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Słoniu extra jest pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Iks napisał/a:
Dla mnie najfajniejsze to koperta z brązu + czarna tarcza, koperta stalowa + brązowa tarcza. Ło chyba takie jak te poniżej:

Obrazek


Obydwa też mi się widzą

:
Ale co to za marki są?
Jak nie Leklerki i Lwie_uje to jakieś Żelki... facepalm



;)

:
Ja jeszcze trawię :głową w mur: Nie chce cholera przejść - a miałem nic nie kupować :(

:
Ja tam godom, kup Pan Davosę!
Z takim to i nie wstyd i na salony wpuszczą a nie jakieś Żelki wymyślają :złośliwiec:

:
Brązy powiadacie :złośliwiec:


screenshot studio


image hosting 20mb


prntscr


image ru

:
Wygląda jak zegarek w kupie po szpinaku ;)

:
Tomek napisał/a:
Brązy powiadacie


Ale wiesz, że to sobie takie różne zegarkowe zboczeńce tak specjalnie robią, poprzez aplikację jakichś wymyślnych dekoktów?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tomuś - a wiesz, że niektórzy specjalnie tak brąz postarzają c'nie :złośliwiec: BTW aby kontrolować proces wystarczy raz na miesiąc przetrzeć capecodem albo olejkiem cytrynowym.

:
Słoniu napisał/a:
Tomuś - a wiesz, że niektórzy specjalnie tak brąz postarzają c'nie :złośliwiec: BTW aby kontrolować proces wystarczy raz na miesiąc przetrzeć capecodem albo olejkiem cytrynowym.


:?: olejek cytrynowy powiadasz Pan... a gdzie takowy się kupuje?

:
Iks, Słoniu, wiem

Ale taki widok powoduje u mnie odruch wymiotny .. :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.