gadżet klubowy?
Odpowiedz do tematu

:
Co do gadzetów 1 + koszulka na rok czasu to by było spoko - wiecej gadzetów rocznie imho to przesada.

:
To ja jestem za piórem + koszulka w tym roku :)

W następnej kubek
w następnej latarka
w następnej scyzoryk
w następnej spinki
w następnej... :roll:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
W firmie w ktorej robie koszulki robia wszelakie inne gadzety jak dlugopisy, kubki i wszelkie pierdoly

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
scyzoryk.latarka i zegarek w jednym :D

:
pisar napisał/a:
W firmie w ktorej robie koszulki robia wszelakie inne gadzety jak dlugopisy, kubki i wszelkie pierdoly

...to mamy tych samych znajomych, tyle tylko, że w innych miastach. Mój ziomal też wszystko może zrobić

:
A ja jestem za tym, żeby zlecić naszym twórcom zrobienie paska klubowego :!: :idea:

:
...do Praniego, dekielek już jest

:
pasek nie wydaje mi się zbyt szczęśliwym pomysłem to zbyt indywidualna sprawa. A i rozdrabniać się też nie warto - nie chciałbym mieć w domu wszystkiego oznakowanego logo CW - 2 góra 3 gadżeciki by wystarczyły!

:
Jako niestety nałogowy palacz, już jakiś czas temu myślałem nad benzynowymi zapalniczkami z grawerką. seria limitowana powiedzmy... 20 szt., co wy na to?

:
Swiss, Ty podobno na medycynę się wybierasz, to powinieneś wiedzieć że palenie może być przyczyną wielu groźnych chorób :wink: :lol: , rzuć to w diabły puki masz czas.

:
Swiss może zmotywuje Cie to, że śmierdzisz jak cap :?: :twisted:

To ciuchy... bo o tzw. "wyziewie z ust" po fajorze nie wspomnę nawet... :twisted:

Wiem bo 20lat paliłem... :?

Rzuć to w cholerę bo Cie będę dalej "motywował"... :twisted: :lol:

:
Swissmaker napisał/a:
Jako niestety nałogowy palacz, już jakiś czas temu myślałem nad benzynowymi zapalniczkami z grawerką. seria limitowana powiedzmy... 20 szt., co wy na to?


ogólnie pomysł fajny - ale na zwykłych za 10zł to sie mija z celem bo są nieszczelne, a Zippo + grawer to juz jest wydatek - jak na osobe, która 4 lata nie pali :)

....choć dalej mi chodzi po głowie ta:


Pozdr
GrzecH

Blaz
[Usunięty]
:
Wchodzę w to, choć nie palę. :twisted:

:
jestem za piórem

anduril
[Usunięty]
:
Sanrenmu 710 i Romisen RC-G2!
... chociaż jedno i drugie już mam :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.