Poka moda Seiko
Odpowiedz do tematu

:
Bywałem w Płocku wielokrotnie, nie zauważyłem zaściankowości. Chyba trochę przesadzasz :roll:
A inna sprawa, że obecnie tzw stolnica jest bardziej prowincjonalna od rzekomej prowincji.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-04, 22:49, w całości zmieniany 1 raz
Darecki
[Usunięty]
:
Zaściankowość się tyczy tylko i wyłącznie fuksjowego tematu, z resztą jest OK :D

:
Jak następnym razem będę w Płocku, założę najróżowieńszą z mych dwóch różowych podkoszulek, zakupię różowe japonki i pospaceruję po Rynku w godzinach południowych ( wieczorem bym się lekko obawiał o moje zaplecze :D ). Poczynionymi obserwacjami niezwłocznie podzielę się z wielce szanownym gronem :lol:

:
Toż to filipińczyk z ebaja :) chyba tylko oni tak modują :twisted:

Arek
[Usunięty]
:
Tam to jest popularny kolor :D Tajowie startujący w zawodach w tajskim boksie często mają rękawice lub spodenki w takim kolorze :D serio :wink:

:
Arek napisał/a:
Tam to jest popularny kolor :D Tajowie startujący w zawodach w tajskim boksie często mają rękawice lub spodenki w takim kolorze :D serio :wink:


Tylko że zamiast z łokcia walą się z plaskacza i pazurami ;)

Foch und Ch.
:
I na odlew torebką :P oczywiście różową :lol:

entwistle100
[Usunięty]
:
Mnie taki różowy by idealnie pasował :) tworzył by wspaniały komplet z moją Kogą Miyatą, rowerkiem który kupiłem rok temu w stanie prawie NOS oczywiście z noskami (koszykami) :wink: Róż może mniej majtkowy ale jest!


Mr.x
[Usunięty]
:
Fajny sprzęcik:) Ja właśnie mam dylemat, czy przerabiać moje MTB na szosówkę wanabe czy kupić jakaś stara szosówkę peugeot?!

Ok sory za OT:)

entwistle100
[Usunięty]
:
Mr.x napisał/a:
Fajny sprzęcik:) Ja właśnie mam dylemat, czy przerabiać moje MTB na szosówkę wanabe czy kupić jakaś stara szosówkę peugeot?!

Ok sory za OT:)

Lepiej kupić starą szosę w dobrym stanie, mój kosztował grosze a praktycznie tylko siodełko było podniszczone ale go nie wymieniałem bo oryginalne, reszta prawie fabryka. Strasznie się napaliłem na ten rower i się nie zawiodłem. Sztywny jak cholera a jazda jak złoto. Często zaglądam na allegro i coś fajnego można wyłowić, Peugeoty też są super! Wszystko zależy od stanu i ceny. Wiosna tuż tuż :)

Arek
[Usunięty]
:
a mój pomykacz wygląda tak:

:D

entwistle100
[Usunięty]
:
Czyżby "OSTRY" Super!!! Temat ewoluował ale w zasadzie rower to też urządzenie mechaniczne a i kolo zębate się znajdzie :)

Arek
[Usunięty]
:
niestety, tylko single :roll: na ostry trochę za wcześnie

entwistle100
[Usunięty]
:
Rowerek przed chwilą dopompowałem i zrobiłem jedno honorowe okrążenie placu ;)


:
Ooooo zacna firma! Z kumplami mawialiśmy na nią "Huya Miyata" ... z pełnym szacunkiem ofkors. :)

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.