m/s Batory SubSecond long run :-)
Odpowiedz do tematu

:
Wczoraj wieczorem Batorek do mnie dojechał, wrażenia i fotki będą za jakiś czas bo może się uda coś cyknąć w jego bardziej naturalnym środowisku ;)

:
Morion, dolicz swoje km od Arka. Mariusz pisał 8046 km było do Arka :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mi wychodzi, z moimi kilometrami 8705 km.

:
Mariusz dał mi go osobiście więc nie ma żadnych kilometrów, a do Moriona nie wiem ile hmmm

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
No już dodałem, wyszło że od Ciebie do mnie jest 659 km

:
No to jeszcze ja :)
6. wahin
7. Blacha
8. Mariusz
9. Arek
10. Morion
11. TowRoupas
12. raist
13. Bili Kit
14. mpawel
15. pasti
16. jaceh
17. Słoniu
18. Sebastian
19. Grizzly
20. Dtox
21. beceen
22. qbapiasek
23. Daito
24. Toyota
25. Strzała
26. Jimmy
27. Chorwat
28. Michał
29. Iks
30. halina
31. Spinner
32. Sentinel
33. Scattergun
34. Bartek
35. blaise
36. Kyle
37. Spam
38. Emre
39. Szymon
40. daniel
41. Tapir
42. Eustachy
43. alx
44. marekgro
45. Z_bych
46. Remik
47. Nathan
48. Dorian06
49. Ptaku
50. willix
51. pr00
52. tomaczo
53. Palatyn
54. Cichy
55. matdru
56. Silicon

Silicon
:
Melduję że Batory dotarł, jak tylko dorwę się do aparatu to załączę stosowną dokumentację pifko

EDYTA:
Dzisiaj Batory pojechał do kolegi Bili Kit. Do przebycia ma trasę około 320 km. Ogólnie wrażenia z użytkowania zegarka bardzo pozytywne. Tarcza super dopracowana a wskazówki niesamowite. Rotor wcale nie taki głośny ;)

Na minus - jednak troszeczkę za gruba koperta :( a i ze trzy razy miałem problemy z teleskopem który po prostu wyskoczył i mogło być niebezpiecznie (na szczęście zegar noszony był pod koszulą więc nigdzie nie poleciał ale zalecam ostrożność)

Kolegom z G.Gerlach chciałbym bardzo podziękować za możliwość noszenia tego cudeńka - oby więcej takich akcji ;) pifko pifko pifko

I jeszcze okolicznościowa fota robiona zapalniczką:




Ostatnio zmieniony przez raist 2014-06-18, 13:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Melduję przybycie Batorego, 9025 przebytych km. Wskazówki, tarcza, koperta, szkiełko, świetny zegarek, czegoś takiego mi brakuje....

:
TowRoupas musi jeszcze doliczyć kilometry od Moriona do siebie i do raista wtedy kilometraż będzie ok :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dzisiaj przybył :) Stan licznika- 9179km.
Tarcza i wskazówki suuuper, ale ta grubość :/

:
mpawel, grubość jest od czapy. Idealną grubość ma 303. Macałem Faziego egzemplarz świetny zegarek.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
303 też macałem i jest ok, a tutaj zdecydowanie za gruby jak na tą wielkość koperty

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Dorzucę kilka zaległych fotek, które udało mi się popełnić jak Batorek był u mnie:









I takie jeszcze kalkulatorem ale trochę w klimacie:

:
Od wtorku u mnie:










Najbardziej podobają mi się mieniące się w słońcu niebieskie wskazówki :))

World Wide Watches
:
Informuję towarzystwo, że się z Grizzlym miejscami w kolejce do Batorego zamieniliśmy.
Znaczy że Słoniu wyśle do niego, a ja przejmuję potem.

koniec mówienia

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.