Poprzedni temat «» Następny temat
Nautica
Autor Wiadomość
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #1  Wysłany: 2010-03-02, 23:10   Nautica

Ktoś miał zegarek tej marki? Spać mi nie daje od wczoraj ta szpetota :

Mało brakuje, bym go kupił. Proszę szacowne grono o szybką terapię lub utwierdzenie mnie w tym zamiarze.
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #2  Wysłany: 2010-03-02, 23:12   

ale ostatnio kwarce wymiataja hehhehe
mi sie podoba,jaka cena?
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #3  Wysłany: 2010-03-02, 23:15   

Zegarek z lini fashion podobno z USA , ale ktoś mi kiedys mówił że włoskie projekty zegarków. Obawiam sie że blisko związane z podwykonawcami za wielkim murem.
Pisze - podobno - więc nie szkaluje . moze ktoś wie coś na 100%
_________________

 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #4  Wysłany: 2010-03-02, 23:24   

feleksc napisał/a:
ale ostatnio kwarce wymiataja hehhehe
mi sie podoba,jaka cena?

340 zetafonów plus wysyłka i cło i wata.
hotwax napisał/a:
Zegarek z lini fashion podobno z USA , ale ktoś mi kiedys mówił że włoskie projekty zegarków. Obawiam sie że blisko związane z podwykonawcami za wielkim murem.
Pisze - podobno - więc nie szkaluje . moze ktoś wie coś na 100%

Czyli b. dobre zegarki, jak zza Wielkiego Muru.

Co to jest ten Telemeter :?:
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #5  Wysłany: 2010-03-02, 23:28   

Czemu nie ! mają parę fajnych modeli , u nas dystrybutorem jest Tajmtrend wiec jest drogo :)
_________________

 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #6  Wysłany: 2010-03-03, 12:49   

Ale nikt mi nie każe w TimeTrendzie kupować :lol: . Na szczęście jest wybór, są różne ebaje, pajpale, jupiesy i inne dehaele.
Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-03, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #7  Wysłany: 2010-03-03, 13:01   

TomekR napisał/a:
Co to jest ten Telemeter :?:

...jest to chyba instrument do pomiaru odległości obiektów od obserwatora, ale jak to ma działać w tym przypadku to nie mam pojęcia ;)
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #8  Wysłany: 2010-03-03, 13:07   

Czyli coś zbędnego. To po co to dodali :?:
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #9  Wysłany: 2010-03-03, 13:12   

TomekR napisał/a:
Czyli coś zbędnego. To po co to dodali :?:

...bo bez tego wyglądałby łyso trochę, taka biała, pusta przestrzeń, a tak to jest jakieś życie na osiedlu ;)


...chyba, że ktoś wie jak to to działa?
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #10  Wysłany: 2010-03-03, 16:00   

Telemetrem można sobie zmierzyć odległość np zmierzyć czas od błysku do uderzenia i określić po skali jak daleko jest burza :)
Tachymeter - pomiar prędkości np. samochodu :)
Telemetrem można również oglądalność programów w Polsacie :lol:
_________________

 
 
kajot04
[Usunięty]

 #11  Wysłany: 2010-03-04, 11:08   

hotwax napisał/a:
Zegarek z lini fashion podobno z USA , ale ktoś mi kiedys mówił że włoskie projekty zegarków. Obawiam sie że blisko związane z podwykonawcami za wielkim murem.
Pisze - podobno - więc nie szkaluje . moze ktoś wie coś na 100%


no gadasz troszkę "od rzeczy" - Nautica to nie ciuchowy Nixon - to marka amerykańska, od lat specjalizująca się w sportowych zegarkach dla ludzi wody – płetwonurków i żeglarzy. Teraz dają tez logo na inne towary. ale to zegarki wylansowały markę a nie dzinsy :) .
Jednym słowem - mam - idzie precyzyjniej od Edoxa - a tu recenzja: http://logolife.wordpress...autica-zegarki/

PS.
zwracam uwagę ze ten model ma 38mm - taki raczej malusi on jest...
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #12  Wysłany: 2010-03-04, 12:00   

Kajot, ta twoja Nautica jest świetna! Trochę mi się kojarzy z chronografem od Seiko. Fajny kwarcak :)
_________________
Foch und Ch.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #13  Wysłany: 2010-03-04, 12:57   

kajot04 napisał/a:
hotwax napisał/a:
Zegarek z lini fashion podobno z USA , ale ktoś mi kiedys mówił że włoskie projekty zegarków. Obawiam sie że blisko związane z podwykonawcami za wielkim murem.
Pisze - podobno - więc nie szkaluje . moze ktoś wie coś na 100%


no gadasz troszkę "od rzeczy" - Nautica to nie ciuchowy Nixon - to marka amerykańska, od lat specjalizująca się w sportowych zegarkach dla ludzi wody – płetwonurków i żeglarzy. Teraz dają tez logo na inne towary. ale to zegarki wylansowały markę a nie dzinsy :) .
Jednym słowem - mam - idzie precyzyjniej od Edoxa - a tu recenzja: http://logolife.wordpress...autica-zegarki/

PS.
zwracam uwagę ze ten model ma 38mm - taki raczej malusi on jest...

Jestes troche niesprawiedliwy, podkreslilem w tekscie mojej wypowiedzi to co powinno byc jasne , ale najwidoczniej nie czytasz do konca - tego co cytujesz. Ja rozumiem ze zainwestowales w ten zegarek i bedziesz go bronil, nie mam nic do tego zegarka, ba nawet jak ogladalem w time trend to mi sie niektore podobaly.
Nastepnym razem nie pisz ze ktos gada od rzeczy tylko postaw fakty przeciwko tym co ktos napisal.
Napisalem tylko to co uslyszalem od znajomego ktory chcial kupic zegarek Nautica, a jak jest naprawde ? pewnie ty juz wiesz , czas podzielic sie z calym forum
_________________

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #14  Wysłany: 2010-03-04, 13:20   

Nie od rzeczy jest powtórzyć za Hotwaxem, że im więcej recenzji najróżniejszych zegarków na naszym forum, tym lepiej dla wszystkich nas. :wink:

P.S. Kajot - pamiętasz pewną dyskusję w "Trąbie Słonia" i o co Cię wtedy prosiliśmy...?
 
 
kajot04
[Usunięty]

 #15  Wysłany: 2010-03-04, 20:44   

hotwax napisał/a:

Jestes troche niesprawiedliwy, podkreslilem w tekscie mojej wypowiedzi to co powinno byc jasne , ale najwidoczniej nie czytasz do konca - tego co cytujesz. Ja rozumiem ze zainwestowales w ten zegarek i bedziesz go bronil, nie mam nic do tego zegarka, ba nawet jak ogladalem w time trend to mi sie niektore podobaly.
Nastepnym razem nie pisz ze ktos gada od rzeczy tylko postaw fakty przeciwko tym co ktos napisal.
Napisalem tylko to co uslyszalem od znajomego ktory chcial kupic zegarek Nautica, a jak jest naprawde ? pewnie ty juz wiesz , czas podzielic sie z calym forum


:) źle interpretujesz... wszystko, ponieważ:
"gadasz od rzeczy" - dotyczyło wyraźnie kwestii zegarka "linii fashion" czyli jak Guess, Armani, Zara, itp... są ciuchy, a dla fanatyków jest zegarek. Tu jest odwrotnie - zegarki istnieją od lat, ciuchy od niedawna, to nie jest linia fashion - a to ma znaczenie, raczej istotne - nie zaprzeczysz ?

Postaw fakty ? no przecierz postawiłem, nauticawatches to strona mnie znana od dawna. Ja znam te zegarki, tym bardziej że jak już kilka miesięcy temu opisywałem na blogu Nautice, to najpierw zbadałem fakty, aby się nie wygłupić i nie ośmieszyć - bo nie ma nic gorszego niż podawanie nierzetelnych informacji.

Zainwestowałem i bronie... ? :) - wiesz, to jeden z moich dziewięciu zegarków obecnie leżących w szufladzie, a jeden z trzydziestu jakie miałem przez ostatnie siedem lat. Kupiłem go w wakacje prawie dwa lata temu, jak Tobie może jeszcze Nautica się nie śniła, zapłaciłem 1200 zł bo chciałem i miałem, w pełni świadomie ile daje i za co, a skoro zapłaciłem za niego a nie za coś innego co leżało obok - to znaczy że go chciałem bo mi się podobał, więc po co mam go bronić. Nie kupowałem bo mi sie trafiła okazja, ale dlatego ze chciałem go - a to tez jest róznica, nie zaprzeczysz ? Chciałem i mam. Mógłbym sprzedać, albo dać synowi, ale ja go nadal chce i lubię, w wakacje zawsze go nosze i w te też powróci na nadgarstek, wiec kwestia "obrony" nawet mi nie zaświtała w głowie, bo niby dlaczego. Tego modelu i tak nie kupisz, a inne zupełnie mi się nie podobają i nie kupiłbym nawet za 400 zł. Są wielkie, bardzo specyficzne w wyglądzie, przekombinowane i nie tak uniwersalne, no i nie w moim guście.
Ta kupiona Nautica to jeden z zaledwie kilku model tej marki jaki do dziś widziałem który wygląda tak jak lubię - wielkość, kolor, tarcza itp - i właśnie dlatego go kupiłem i dlatego go nadal mam i lubię.

Wiec myślę, że Ci wszystko wyjaśniłem, i to sformułowanie które Cie zabolało ( a już i inni koledzy - post powyżej - zaczynaja dopisywać ideologie ;) nie miało tak ciężkiego znaczenia jak to odczytałeś, raczej taki pospolity zwrot - ale jeśli przesadziłem - sory, to absolutnie nic osobistego do Ciebie.
Kurde, napisałem tylko, że mam - bo pytano, i że są solidne - bo wiem, bo mam. Wiec chyba jesteście przewrażliwieni w nadinterpretacji.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum