Problem z rejestracją.
Odpowiedz do tematu

:
Hej, jestem tutaj nowy i dopiero co się zarejestrowałem. Przy okazji więc chciałem się przywitać. :) A teraz do rzeczy. Podczas próby rejestracji zauważyłem, że w formularzu rejestracji jest błąd. Próbowałem zakładać konto korzystając ze strony http://www.czwarty-wymiar.pl/index.php - jest to niewykonalne. Formularz rejestracji wyświetla "Niepoprawna odpowiedź na postawione pytanie!" (ile minut ma kwadrans). Raczej nie kojarzę aby coś się zmieniło i teraz kwadrans miał inną ilość minut niż 15? :D Rejestracja udała mi się dopiero korzystając z adresu http://czwarty-wymiar.pl/index.php (bez www na początku). Myślę, że warto naprawić ten błąd albo chociaż wyświetlić stosowną informację dla nowych osób bo przyznam, że napsułem sobie wczoraj tym trochę nerwów.

Ostatnio zmieniony przez Bonthyc 2014-10-21, 09:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Bonthyc, dzięki za informację i podpowiedź, administracja już sobie łamie tym głowę :))

:
Nie od dzisiaj z tym walczymy... wiem coś o tym. ;)

:
Kolega też ma problem z rejestracją.

Cyt:

"Kilka razy próbowałem zarejestrować się na C.W. i ciągle ten sam problem, - na pytanie jak na imię miał Mickiewicz piszę Adam i wyskakuje mi, że zła odpowiedź. Nie wiesz o co chodzi?"

Ktoś coś ?

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Musi kolega zarejestrować się korzystając z linku o którym jest napisane w poście kumotra Bonthyc.

:
OK. dzięki

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Potwierdzam, problem nadal występuje. Pomaga rejestracja z adresu http://czwarty-wymiar.pl/index.php (bez www)

:
Odświeżę temat. Z mojej obserwacji wynika, że problem dotyczy przeglądarki - próbowałem się zarejestrować używając Chrome (telefon i komputer) i za każdym razem wywalało, że niepoprawna odpowiedź na postawione pytanie. Już nawet sprawdziłem w sieci, czy Mickiewicz to na pewno Adam był... :facepalm:
Pomogło użycie IE, więc może tutaj jest pies pogrzebany?

:
Ja nie mogłem się zarejestrować przez kilka dni. Także z polecanego adresu. Co ciekawe "Adam" to nie była właściwa odpowiedź na pytanie "Jak ma na imię Mickiewicz?" Ale jak wpisałem "Bernard" to już nie była "niewłaściwa odpowiedź" tylko "Błąd ogólny: Run into problems sending mail. Response 554 5.7.1 Forged sender address...". I teraz najlepsze, nagle po jakiejś entej próbie z tej samej przeglądarki i z tymi samymi danymi - Alleluja: "Twoje konto zostało utworzone". Coś zaskoczyło... To wydarzenie włożę do szuflady z aktami katastrofy tunguskiej ;)

[Edit: u mnie MacOS oraz przeglądarka Safari]

Ostatnio zmieniony przez ChrisVane 2018-04-19, 18:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Bo to jest forum dla wytrwałych, dzielnych i silnych ludzi :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Najwidoczniej nadal są problemy z rejestrowaniem na forum hmmm
.... o czym uprzejmie donoszę.

Kolega dostaje komunikat:
"Błąd ogólny: Run into problems sending mail. Response 554 5.7.1 Forged sender address..."

Uprzejmie proszę o podpowiedź jak wybrnąć z takowej sytuacji.
:głową w mur:

:
@Santino pifko

:
Wątek przeczytany a wszystkie podpowiedzi zastosowane.
... niestety bez pozytywnego rezultatu :głową w mur:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.