Co wybrać?
Odpowiedz do tematu

:
Są tanie jak barszcz, np. piękny garniturowiec 80$



Albo te poniżej, najdroższy kosztuje 140$


Ten militarny jest całkiem, całkiem :D


Szkoda, że bateryjki w środku :(

:
wracając do tematu, czyli pomarańczek. Wyszperałem coś takiego, co mnie teraz bardzo prześladuje (jakiś kwarcowy wirus się rozprzestrzenia chyba). Cena jak na technologię t-touch godziwa, moża za 400 zielonych dostać

:
Czad, gdzie takie rozdają :?:

:
wpisz na zatoce "Tissot trekker"

:
Panowie budżet się niebezpiecznie zwiększa :D
przyhamujcie :P
Invicta taka sobie
Bulova fajna ale niewiele trzeba dołożyć i można mieć berntharda :)

Zastanawia mnie jedno... Kiedyś pamiętam przeglądałem ebaya i widziałem zegarki innych firm w takiej samej kopercie jak tauchmeister (jedną markę zapamiętałem - S.U.B) - z tego wynika, że może można kupić samą taką kopertę - a wtedy mógłbym stworzyć sobie taką pomarańczkę na automacie (np na ST25).
Tylko że cholera teraz nie mogę znaleźć tych marek w takiej kopercie
I od razu odpowiadam - nie, nie przyśniło mi się :P

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
St Moritz Mens Dive Watch M1 Momentum Orange & Black
Znalazłem na 4um wątek o tych zegarkach, są czad. Więc "pomarańczka" w temacie:



Cena 95$ na Zatoce

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-03, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
Arek
[Usunięty]
:
Wątek o tym zegarku jest też u nas na forum. Blaz nie dawno zakupił taki zegarek :D

:
Zapomniałem dodać, że na naszym 4um :D

Arek
[Usunięty]
:
TomekR napisał/a:
Zapomniałem dodać, że na naszym 4um :D


Dżizzzaz Tomek, nie pisz jak 13-latka proszę :lol:

:
Nawet by mi do głowy nie przyszło że to można tak przeczytać :lol:

:
Arek napisał/a:
TomekR napisał/a:
Zapomniałem dodać, że na naszym 4um :D


Dżizzzaz Tomek, nie pisz jak 13-latka proszę :lol:

Ot, taki skrót myślowy :D

:
Arek napisał/a:
TomekR napisał/a:
Zapomniałem dodać, że na naszym 4um :D


Dżizzzaz Tomek, nie pisz jak 13-latka proszę :lol:


A ja kombinowałem for ju em, cztery um, może delfin um, co on kuźwa chciał napisać :shock:

Na początku forum czepiałem się jeżeli ktoś nie używał polskich znaków, ale po krótkiej dyskusji odpuściłem.
Ale tutaj w 100% popieram Arka, nie używajcie pseudo języka nastoletnich dziewczynek.
Część z nas ma dzieci w tym wieku i nie oznacza to, że znamy ten nowy "język" i że go akceptujemy :twisted:

:
...d0bRz3, ż3 N13 P15h3mY Y35hCz3 Ff n13Zr0zUm14łyM Dl4 Mn13 yęzYq óFfCz35N3Y G3N3R4Cy1, b0 73G0 bYm n13 zN1ó5ł 1 57Rz3l1ł 50b13 fF ł3B :twisted:






...Ps. Jakby ktos nie zrozumiał: dobrze, że nie piszemy jeszcze w niezrozumiałym dla mnie języku ówczesnej generacji, bo tego bym nie zniósł i strzelił sobie w łeb :twisted:

:
Maxio, jeszcze raz tak napiszesz i biorę z warsztatu "brechę" i jadę do Ciebie wymierzyć sprawiedliwość i przypomnieć podstawowe zasady pisowni języka polskiego.
A Blaz będzie bany rozdawał :wink: :lol:

:
O przenajwyższa i nieomylna Wielka Inkwizycjo :!:
Ja niżej podpisany, poruszony do głębi przeczytaną powyżej miażdżącą krytyką mojego jakże nierozważnego i nie przemyślanego czynu, solennie obiecuję poprawę, trzydniowy post ścisły i dwa razy dziennie biczowanie paskiem od Rolexa :D
Uwagi Wysokiej Inkwizycji jak najbardziej do mnie trafiły i przysięgam uroczyście na Wielkiego Mogoła, jeszcze większego Sea-Gulla i fabrykantów zza Wielkiego Muru, że postaram się, by NIGDY więcej, Wasza, jakże przeszanowna Wysoka Inkwizycja, nie musiała poświęcać swego drogocennego czasu, który mógłby być spożytkowany chociażby na merytoryczne spamowanie o zegarkach, na zwracanie mnie, maluczkiemu, uwagi.
:oops: :oops: :oops: :oops:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.