wysylka z UK do PL
Odpowiedz do tematu

:
no i jest w trackingu GLS, dzieki za informacje.

swoja droga, to jest glupie - skad mam wiedziec kto w jakim kraju przejmuje paczke? spodziewalem sie, ze jesli byla wyslana RM to idzie do nas do PP.
Jesli ciocia unia powinna cos uregulowac, to ja bym byl za regulacja dostarczania paczek w UE ;)

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
Jesli ciocia unia powinna cos uregulowac, to ja bym byl za regulacja dostarczania paczek w UE
Lepiej nie , bo większy bur.. bałagan będzie ;)

:
jeszcze wiekszy niz teraz? nie da rady...

to jest paranoja, ze nie wiem kto mi dostarczy przesylke.
kiedys bylo tak, ze wyslane lokalna poczta narodowa przychodzilo PP.
A firmy kurierskie dostarczaly swoje przesylki same. Teraz jest burdel i kazdy dostarcza wszystko, do czego dochodzi jeszcze milion roznych systemow trackingowych, ktore nie sa kompatybilne.

czekam na paczke z USA, wyslane jakims APC-PLI i dupa, bo nie wiadomo nawet gdzie szukac w PL tej paczki. A moja przesylka z UK wyslana GB jest u GLSa w Niemczech. :głową w mur:

beceen | ***** ***
:
nie tylko przesylki RM nie docierają do PP, pamiętam, że przesyłki z poczty francuskiej to w ogóle jakiś kuriozalny kurier mi dowiózł. I to dopiero po interwencji z Francji...

ale to taka mała dygresyjka

ważne, że Twoja przesyłka się odnalazła
pifko

Ostatnio zmieniony przez slamacek 2014-01-28, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
slamacek napisał/a:
nie tylko przesylki RM nie docierają do PP, pamiętam, że przesyłki z poczty francuskiej to w ogóle jakiś kuriozalny kurier mi dowiózł. I to dopiero po interwencji z Francji...

ale to taka mała dygresyjka

ważne, że Twoja przesyłka się odnalazła
pifko


Nie musi być żadnej interwencji, poczta francuska kupiła DPD, więc ich EMSy przychodzą właśnie przez DPD, najgorsze jest to, że DPD w Polsce zmienia numer przesyłki więc mamy tracking tylko do granicy z Polską, później trzeba dzwonić do DPD i się zapytać o numer w Polsce i wtedy można śledzić już co się dzieje z paczką w Polsce.

Nie jest to nic nadzwyczajnego, poczta niemiecka (z tego co pamiętam) ściśle współpracuje z DHL.

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
od 24h przesylka siedzi w Niemczech w GLSie. Dlugo jeszcze? :/

beceen | ***** ***
:
beceen, też tak miałem, za dwa dni będzie u Ciebie pifko

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.