Nurki CITIZENA
Odpowiedz do tematu

: Nurki CITIZENA
Chciałbym się trochę pochwalić pewnymi nurasami od pewnego OBYWATELA :wink: ,jeden to NY0054-04E i jest mój,drugi to nieśmiertelny NY2300-09L i to nabytek żony.Muszę przyznać że są to trochę różne modele,ale jednak i jeden i drugi mają to coś.Tytan jest fajnie dopracowany i wcale nie taki lekki,stalówka to klasyk ,nawey ze swoim PUSZKOWATYM dekielkiem.Za śmieszne pieniądze to zajefajna alternatywa dla SEIKO,i zachęcam wszystkich któży patrzą trochę z nieśmiałością na te modele o większą uwagę.Zdjęcia jak zawsze u mnie to wiadomo...no i jeszcze jedno BLAZ-jak zawsze dzięki :D
http://img694.imageshack.us/gal.php?g=pict9709.jpg




Edit MOD Porawilem tak by miniaturki byly widoczne - same zdjecia sa za duze , wiec tak jest dobrze - pozdrawiam Rudolf

Blaz
[Usunięty]
:
Potwierdzam: tytan wcale nie taki lekki, a wykonanie pierwsza klasa. :wink:

Mirek, miło mi było pomóc Ci, byś mógł się cieszyć tak świetnym zegarkiem. :wink:

:
Ten Citek mnie osacza, pełno go dziś na wszystkich forach, polowanie z nagonką na Zatoce chyba dziś zostanie zainicjowane. A miałem do kwietnia nic nie kupować :? :D

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-02-23, 20:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Tytanik (nie Titanic) mi sie bardzo podoba !
Dobre zakupy

:
TomekR, twardy musisz być nie mnientki, jak ja , ja jak mówię że nie kupuję , to mówię :wink: :lol:

A z Citków to wybrałbym tego z kolorowym bezelem, sorki ale ja ich nie odróżniam

:
A co sądzicie o takim modelu nurka Citka :?:
CITIZEN 300m1000f EcoDRIVE CARBON STEEL DIVERS WATCH

MOVEMENT:
Made In Japan Eco-Drive Movement
CASING:
Solid Surgical Stainless Steel in Matt finish with matching Silver Screw Lock Crown. Uni-Rotating Carbon Fiber Bezel with Numerics & Markers
BAND:
Solid Surgical Stainless Steel in Matt Finish with Diving Suit Extension. Pushbutton Deployment Clasp for secured wearing.
DIAL:
Black Dial with Large Luminous Markers with Luminous Features on Hour, Minute & Second Hand.
OTHER EXCELLENT FEATURES:
Date Display @ 3 o'clock position
Maintain accuracy at a monthly rate of ± 15sec at normal temperature
Stylish Red Tip On All Hands
Screw Locking Crown & Case Back
Uni-Rotating Bezel with Markers & Numerics
180 Days Power Reserve
Insufficient Charge & Time Setting warning
Overcharge Prevention
Quick Start Function
1000Ft (300m) Water Resistant
Dimensions:
Case Diameter: 45mm (Excluding Crown)
Case Thickness: 14mm
Bracelet Length: 210mm


:
...paskoholicy chyba go nie polubią ;)

...fajny akcencik w kolorze przy koronce ;)

:
No tylko bransoletka ale ja lubie je, lato to tez fajny czas na bransoletke... Po ile te nuraski (wszytskie 3) mozna zakupic? Moze jakas pomaranczke mają? :wink:

:
Ten CITIZEN 300m1000f EcoDRIVE CARBON STEEL DIVERS WATCH średnio na Zatoce 150$ plus cło i wata i wysyłka.
Fakt, szkoda, że paska chyba raczej na pewno nie da się do niego zainstalować :(
Ale ogólnie - wart polecenia? Co sądzicie o Eco Drive? Czytałem, że bywają z nim problemy.

Mr.x
[Usunięty]
:
Jak słyszę hasło Diver Citka to przed oczami mam od razu Aqualanda:D

Musze go kiedyś sobie nabyć!

:
Aqualand bylby milym dodatkiem do kolekcji :D
Zawsze jak trafiam na takiego w dobrej cenie to wyglada jakby go rekin pogryzl i wyplul i w dodatku ten tytan troszke dziadzieje.
Mimo tego i tak mi sie podoba .

:
EcoDrive to fajna sprawa, stosują go w ciagle zwiekszajacej sie ilosci modeli wiec chyba juz ta technologia jest opracowana... 150$ za fajnego nurka - bajera kwarcowy to fajnie, jak rzadko nosisz, bierzesz, zakladasz po tygodniu czy rzadziej i on dziala - nie tak jak automat...:-) Nooo... wiem,z e sa rotomaty ale... :lol:

Nie lubie jak ktos pisze "fajny ale szkoda, ze kwarcok" - to jest, mówiąc delikatnie "pi...lenie w podniebienie"... :twisted:

:
...Aqualand to jest obowiązkowy raczej. Kiedys przyjdzie i na niego czas.

:
Sprzedałem swojego NY2300 i bardzo mi go brakuje. Citki to fajne zegarki. Ten Eco Drive 300m trafia na moją Wish Listę do Hot 10 :D
Maxio napisał/a:
...Aqualand to jest obowiązkowy raczej. Kiedys przyjdzie i na niego czas.

Aqualand wygląda mi trochę na takiego dziwoląga :lol:

Ooooo, 100 post, :shock:

:
Spinner napisał/a:


Nie lubie jak ktos pisze "fajny ale szkoda, ze kwarcok" - to jest, mówiąc delikatnie "pi...lenie w podniebienie"... :twisted:

Zgadzam sie z toba :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.