Co nam pasuje/nie pasuje
Odpowiedz do tematu

Mr.x
[Usunięty]
:
Jeżeli to możliwe to bym nieco poprawił górny panel użytkownika, na nieco czytelniejszy, może jakieś butony? I nieco powiększył cały górny obszar (włączając w to tło).

Blaz
[Usunięty]
:
Tu się tak nie da. :wink: Na tym forum są tylko predefiniowane skiny. Na początku była dyskusja którą skórkę wybrać i wybraliśmy tą, bo jest neutralna. :wink:

:
a jak na początku było tu piknie...westernowo

:D

:
Spinner napisał:
Nie mozna by zrobic tak aby "Zobacz posty od ostatniej wizyty" byly widocznie nie tylko z głównej strony forum?:(



Pzdr

Spinner




Halllouuuu :?: :)



Pzdr

Spinner

Blaz
[Usunięty]
:
Nie da się. :wink: To jest po prostu najprostsze i pewnie dlatego darmowe forum. :wink:

:
feleksc napisał:
a jak na początku było tu piknie...westernowo

:D


Zgodzę się z felkiem, gdyż ja również byłem wielbicielem Dziko-Zachodniego layoutu który łączył oryginalność z przejrzystością, jednakże problem polegał na wręcz niemożliwości stworzenia loga które wpasowałoby się w ów design



W związku ze spekulacjami dotyczącymi owego layoutu do tematu podczepiam ankietę - proszę o głos. głosujemy do godziny 22, o 22.10 jeżeli większość głosów będzie na tak, będziemy się bawić w zmianę layoutów, opinie na bieżąco w shoutboxie :D

Darecki
[Usunięty]
:
Witam!

Dlaczego wszyscy sie tak uczepili tego bazaru? Jestesmy na forum zegarkowym wiec chyba lodowek i telewizorow nikt nie zamiarza sprzedawac :) Poza tym wiekszosc osob sie zna, a ja wyczuwam lekki brak zaufania. Nie wiem czy byl jakis przypadek, zeby zegarkomaniak przy zakupie zegarka chcial oszukac sprzedajacego (rowniez zegarkomaniaka) :D Przeciez to sie wyklucza.



Jesli chodzi o styl forum to od poczatku nie ukrywalem, ze mi sie nie podoba. Rozumiem, ze na darmowych forach nie ma szalu w wyborze styli ale mialem kiedys wlasne forum na fora.pl i bylo kilka przyzwoitych :D Po drugie bardzo mi sie podoba forum GMT, jest tak przejrzyste, czyste, czytelne :) nie ma nacpane for i podfor, wszystko konkretnie i na temat :) U nas jakby jest wszystko na kupie (ja mam takie wrazenie) :)

:
Ja jestem za pozostawieniem forum w dotychczasowym kształcie, można jedynie zastanowić się nad usystematyzowaniem poszczególnych działów.

Blaz
[Usunięty]
:
sszwedo napisał:
Ja jestem za pozostawieniem forum w dotychczasowym kształcie, można jedynie zastanowić się nad usystematyzowaniem poszczególnych działów.
Zgadzam się w 100 procentach. I z jednym, i z drugim.

tewie
[Usunięty]
:
Witam !

Napisałem fajny pościk w dziale "warsztat" , a tu ciul - Błąd ogólny - panie

wyskakuje i pościk poszedł się ........ Coś mi się wydaje że w regulaminie forum powinno być to napisane . Czy jest , a ja mam coś ze wzrokiem nie tego. Wkleiłem link ale nie żaden reklamowy czy jakiś inny komercyjny , ale ilustrujący to o co się pytałem.

Tak wiem po tym poście juz będę mógł wklejać , ale o tym że można po trzech postach , powinien uprzedzać regulamin żeby nie pisać w powietrze.

Pozdrawiam i życzę dobrych miłych ŚWIĄT .

:
Tewie musisz miec min. 4 posty i bedziesz mogl wszystkie swoje linki obrazki etc wklejać i musisz miec 24 h od zarejestrowania

To sa zasady fora.pl a nie nasze to oni nam nazucili taki przepis , wqurzajce to , ale na wladze nie poradze

:
I pewnie w regulaminie fora.pl jest to napisane :)

a my musimy przestrzegać ich regulaminu...

tewie
[Usunięty]
:
W komunikacie pisało że po 3 -postach. Nie chodzi tu już teraz o mnie , ale może warto w regulaminie wewnętrznym o tym wspomnieć , żeby każdy następny nie robił tego błędu i pisał w powietrze.

Proszę to odbierać w kategorii sugestii czy rady a nie pretensji . W końcu chyba nowy user nie ma obowiązku znać jakieś /fora pl/ , a regulamin wewnętrzny forum na którym chce pisać , przeczytać no niestety powinien.

Pozdrawiam.

Blaz
[Usunięty]
:
Po trzech postach, czyli czwarty post. Jest jeszcze jedno obostrzenie, które musi być spełnione równocześnie: musi upłynąć 24 godziny od zarejestrowania się.



Spokojnie, ujmiemy to w Regulaminie jako informację dla tych, którzy dopiero się zarejestrowali.

tewie
[Usunięty]
:
Blaz - nie wmawiaj mi że jestem niespokojny :D bo napisalem by :
Cytat:
Proszę to odbierać w kategorii sugestii czy rady a nie pretensji
Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.