Poprzedni temat «» Następny temat
Co nam pasuje/nie pasuje

Czy jesteś za zmianą layoutu strony?
TAK
26%
 26%  [ 5 ]
NIE
73%
 73%  [ 14 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
Mr.x
[Usunięty]

 #16  Wysłany: 2009-09-21, 15:15   

Jeżeli to możliwe to bym nieco poprawił górny panel użytkownika, na nieco czytelniejszy, może jakieś butony? I nieco powiększył cały górny obszar (włączając w to tło).
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #17  Wysłany: 2009-09-21, 15:31   

Tu się tak nie da. :wink: Na tym forum są tylko predefiniowane skiny. Na początku była dyskusja którą skórkę wybrać i wybraliśmy tą, bo jest neutralna. :wink:
 
 
feleksc 



Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #18  Wysłany: 2009-09-21, 15:35   

a jak na początku było tu piknie...westernowo

:D
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #19  Wysłany: 2009-09-21, 15:42   

Spinner napisał:
Nie mozna by zrobic tak aby "Zobacz posty od ostatniej wizyty" byly widocznie nie tylko z głównej strony forum?:(



Pzdr

Spinner




Halllouuuu :?: :)



Pzdr

Spinner
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #20  Wysłany: 2009-09-21, 15:46   

Nie da się. :wink: To jest po prostu najprostsze i pewnie dlatego darmowe forum. :wink:
 
 
Swissmaker 
Ojciec Założyciel


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 541
Skąd: Wrocław
 #21  Wysłany: 2009-09-21, 19:13   

feleksc napisał:
a jak na początku było tu piknie...westernowo

:D


Zgodzę się z felkiem, gdyż ja również byłem wielbicielem Dziko-Zachodniego layoutu który łączył oryginalność z przejrzystością, jednakże problem polegał na wręcz niemożliwości stworzenia loga które wpasowałoby się w ów design



W związku ze spekulacjami dotyczącymi owego layoutu do tematu podczepiam ankietę - proszę o głos. głosujemy do godziny 22, o 22.10 jeżeli większość głosów będzie na tak, będziemy się bawić w zmianę layoutów, opinie na bieżąco w shoutboxie :D
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #22  Wysłany: 2009-09-21, 19:57   

Witam!

Dlaczego wszyscy sie tak uczepili tego bazaru? Jestesmy na forum zegarkowym wiec chyba lodowek i telewizorow nikt nie zamiarza sprzedawac :) Poza tym wiekszosc osob sie zna, a ja wyczuwam lekki brak zaufania. Nie wiem czy byl jakis przypadek, zeby zegarkomaniak przy zakupie zegarka chcial oszukac sprzedajacego (rowniez zegarkomaniaka) :D Przeciez to sie wyklucza.



Jesli chodzi o styl forum to od poczatku nie ukrywalem, ze mi sie nie podoba. Rozumiem, ze na darmowych forach nie ma szalu w wyborze styli ale mialem kiedys wlasne forum na fora.pl i bylo kilka przyzwoitych :D Po drugie bardzo mi sie podoba forum GMT, jest tak przejrzyste, czyste, czytelne :) nie ma nacpane for i podfor, wszystko konkretnie i na temat :) U nas jakby jest wszystko na kupie (ja mam takie wrazenie) :)
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #23  Wysłany: 2009-09-21, 20:41   

Ja jestem za pozostawieniem forum w dotychczasowym kształcie, można jedynie zastanowić się nad usystematyzowaniem poszczególnych działów.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #24  Wysłany: 2009-09-21, 21:27   

sszwedo napisał:
Ja jestem za pozostawieniem forum w dotychczasowym kształcie, można jedynie zastanowić się nad usystematyzowaniem poszczególnych działów.
Zgadzam się w 100 procentach. I z jednym, i z drugim.
 
 
tewie
[Usunięty]

 #25  Wysłany: 2009-12-24, 15:08   

Witam !

Napisałem fajny pościk w dziale "warsztat" , a tu ciul - Błąd ogólny - panie

wyskakuje i pościk poszedł się ........ Coś mi się wydaje że w regulaminie forum powinno być to napisane . Czy jest , a ja mam coś ze wzrokiem nie tego. Wkleiłem link ale nie żaden reklamowy czy jakiś inny komercyjny , ale ilustrujący to o co się pytałem.

Tak wiem po tym poście juz będę mógł wklejać , ale o tym że można po trzech postach , powinien uprzedzać regulamin żeby nie pisać w powietrze.

Pozdrawiam i życzę dobrych miłych ŚWIĄT .
 
 
Rudolf 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #26  Wysłany: 2009-12-24, 16:09   

Tewie musisz miec min. 4 posty i bedziesz mogl wszystkie swoje linki obrazki etc wklejać i musisz miec 24 h od zarejestrowania

To sa zasady fora.pl a nie nasze to oni nam nazucili taki przepis , wqurzajce to , ale na wladze nie poradze
 
 
TowRoupas 
Właściciel Pola Ryżowego


Wiek: 33
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2139
Skąd: Warszawa
 #27  Wysłany: 2009-12-24, 17:08   

I pewnie w regulaminie fora.pl jest to napisane :)

a my musimy przestrzegać ich regulaminu...
 
 
tewie
[Usunięty]

 #28  Wysłany: 2009-12-25, 13:44   

W komunikacie pisało że po 3 -postach. Nie chodzi tu już teraz o mnie , ale może warto w regulaminie wewnętrznym o tym wspomnieć , żeby każdy następny nie robił tego błędu i pisał w powietrze.

Proszę to odbierać w kategorii sugestii czy rady a nie pretensji . W końcu chyba nowy user nie ma obowiązku znać jakieś /fora pl/ , a regulamin wewnętrzny forum na którym chce pisać , przeczytać no niestety powinien.

Pozdrawiam.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #29  Wysłany: 2009-12-25, 21:07   

Po trzech postach, czyli czwarty post. Jest jeszcze jedno obostrzenie, które musi być spełnione równocześnie: musi upłynąć 24 godziny od zarejestrowania się.



Spokojnie, ujmiemy to w Regulaminie jako informację dla tych, którzy dopiero się zarejestrowali.
 
 
tewie
[Usunięty]

 #30  Wysłany: 2009-12-25, 22:21   

Blaz - nie wmawiaj mi że jestem niespokojny :D bo napisalem by :
Cytat:
Proszę to odbierać w kategorii sugestii czy rady a nie pretensji
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum