dutyfreeislandshop.com
Odpowiedz do tematu

:
thomaskay, nikt się mniej nie postara ale to trochę dłużej potrwa i jest z ryzykiem, jak zawsze było ;)
Osatnimi dniami kupował Kolega Citka i wszystko poszło cacy ale prawie 4 tygodnie zeszło :/
A z dopłatą w tydzień dojdzie i jak masz słabe serce to proponuję taką wysyłkę :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
eee tam jak lubię ten stresik, złapią czy nie złapią, takie emocje w pakiecie a jaka radość jak przejdzie...

:
Coś kliknąłem, ale z opcją darmowej wysyłki. Sugerujecie im wprost zadeklarowanie niskiej wartości czy jakoś inaczej to napisać żeby zrozumieli że mam nadzieję na darmowe tax free :)

Zakup za 150$ więc bez sensu dopłacać 25$ za tax free - liczę na farta :)

:
To sami dobrze wiedzą ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Nic im nie trzeba pisać. Sami wiedzą co napisać, jak napisać i ile zadeklarować.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Zgodnie z zaleceniami wybrałem no box :) To nic, pozostaje czekać.

:
Pochwal się cool

:
Ja się pochwalę. Kupiłem Orient SET0T002S0 za 171$. Zakup był 3 lutego, doszedł 17 lutego, biorąc pod uwagę że po drodze trafiłem akurat na chiński nowy rok, który oni świętują chyba z tydzień, to doszedł bardzo szybko. Wziąłem darmową wysyłkę bez pudełka, szczęście dopisało i vat mnie ominął. W opcjach wysyłki jest napisane że sprzedawca wie o co chodzi i sam zaznacza gift i 35$, choć nic nie gwarantuje. Koperta była niepozorna, jak przy innych drobnych chińskich zakupach i to też na pewno ma znaczenie. Ogólnie z zegarka i ze sprzedawcy jestem bardzo zadowolony :-)

Ostatnio zmieniony przez kamill2001 2016-02-17, 18:08, w całości zmieniany 2 razy
:
Fakt, te przesyłki są niepozorne ale ja osobiście nie wyobrażam sobie samemu wysłać tak do Kogoś zegarek :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Coś tam kupiłem na DFI, przyjechało to w tych "firmowych" woreczkach ściągniętych sznurówką i nie było problemu cool

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2016-03-03, 14:28, w całości zmieniany 1 raz
:
tomaliusz napisał/a:
Fakt, te przesyłki są niepozorne ale ja osobiście nie wyobrażam sobie samemu wysłać tak do Kogoś zegarek :D


Mniemam że masz na myśli sposób zabezpieczenia przesyłki. Owszem nie było najwyższych lotów, ale tylko z uwzględnieniem że Chińczycy w tej sztuce są wysoce wyspecjalizowani :D

Czyli jak kolega wyżej wspomniał, firmowy woreczek z materiału, całość owinięta w folię bąbelkową i włożona do koperty bąbelkowej. Jeśli tylko nie przytrafi nam się jakiś pechowy przypadek typu ktoś na to stanie nogą albo rzuci z całej siły, to nie powinno się nic stać. Choć też zwykłe tanie paski z aliexpress miałem czasem w wąskim twardym plastikowym opakowaniu, albo w styropianie, więc na pewno można dużo lepiej taki zegarek zabezpieczyć bez sprawiania wrażenia że coś wartościowego jest w środku.

Ostatnio zmieniony przez kamill2001 2016-02-18, 16:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Koledzy, ja dobrze wiem jak są pakowane bo też tam kupuję ;)
Tylko ja bym tak nie wysłał i tyle cool

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Chłopaki, brał coś któryś ostatnio? Łapią? hmmm

:
20$ dorzucasz i masz opcję bez podatku, ktoś zamawiał i idzie przez UK.

:
maciek napisał/a:
Chłopaki, brał coś któryś ostatnio? Łapią? hmmm


Dobrze wiesz, że nie potrzebujesz tego zegarka :popcorn: :złośliwiec: ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.