dutyfreeislandshop.com
Odpowiedz do tematu

:
jakby ktoś się zastanawiał:

zegarek z DF szedł 10 dni, tracking zniknął po shanghaju i pojawił się dopiero w Polsce, przeszedł przez WER Warszawa i cło nie zostało naliczone.

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Jakiś błąd, widać, że wszędzie $999 i nawet wyżej niż RRP.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Te drogie to wszystko nowości.
Pewnie jeszcze ich nie maja to dali ceny zaporowe.
Jak już dostana to zrobią -80% ;)

:
Widziałem wcześniej a cena hmmm ... może Ktoś i kliknie :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Widzieli nową opcję w DF ? hmmm



Po kliknięciu w to zielone info o Tax Free mamy coś takiego



Przy tanich zegarkach to bez znaczenia ale przy tych droższych mamy opcję za $24,50 spać spokojnie i cieszyć się przesyłką po tygodniu :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2015-11-07, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
:
Hmm, a na czym to polega? hmmm

:
Płacisz dodatkowo $24,50 za ekspresowy szip i śpisz spokojnie bez obaw o szczurki czy inne szkodniki .. Znaleźli jakiś kanał przerzutowy, który im gwarantuje dostawę zegarków do EU bez opłat celno-podatkowych ..

:
Cześć,
przepraszam za lekkie odkopanie tematu. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś zamawiał już z dfl z opcją wysyłki za 24,5$, która rzekomo gwarantuje "zwolnienie" z podatków. Chce zamówić zegarek, ale obawiam się, że wraz z ewentualnymi trudnościami ze służbą celną i nie doszedł by do świąt.

:
Bardzo wielu zamawiało bez tej opcji, kiedy jej jeszcze nie było ;) i przytłaczająca większość nie miała niespodzianek cool
Zazwyczaj idzie od 8 do 14 dni, czasem ciut dłużej, a ew. opóźnienia na cle to max tydzień, a jak się uwinąć to ze dwa dni.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Zamawiałem w zeszłym tygodniu Citka na prezent dla teścia z tą opcją. Paczka idzie z Anglii - zero opłat a w domku była w tydzień.

:
Cytat:
Bardzo wielu zamawiało bez tej opcji, kiedy jej jeszcze nie było ;) i przytłaczająca większość nie miała niespodzianek cool
Zazwyczaj idzie od 8 do 14 dni, czasem ciut dłużej, a ew. opóźnienia na cle to max tydzień, a jak się uwinąć to ze dwa dni.


Gdzieś wyczytałem informacje, że podobno ostatnio bardzo często zatrzymują od nich paczki na kontroli celnej i właśnie trzeba kombinować ;)

Słoniu, dzięki za informację! Jeszcze jedno pytanie- brałeś z etui ?

Zastanowię się przez weekend, może jeszcze ktoś się wypowie i najprawdopodobniej w poniedziałek zamówię. Którą opcją, to się okaże :) Free delivery, niby stówka w kieszeni(jeśli się uda). Z drugiej strony jak wezmę tą za 25$ będę miał święty spokój na celnymi, a i tak sporo zaoszczędzę w porównaniu z zakupem w Polsce ;)

tak swoją drogą- poluję na Orient Bambino FER24009w0. Na wypadek gdyby ktoś miał dobre i równie tanie co na dfi dojście :D

Ostatnio zmieniony przez Stacher 2015-11-26, 22:30, w całości zmieniany 2 razy
:
W sumie przy takiej opcji to zakupy grupowe nabierają sensu :)

:
Jakby ktoś był zainteresowany to jak najbardziej ;)
Z dfl odpisali mi coś w stylu, że paczka ma opłacone cło (przez nich) dlatego nie ma ryzyka. Choć nie do końca jestem pewien czy sformułowane przez nich wyrażenie "shipped duty paid" jest poprawne.

:
właśnie szukałem nowego seiko dla siebie trafiłem na dfi i też rzuciła mi się w oczy nowa zielona opcja, korzystał już ktoś?, czy rzeczywiście paczki z dfi ostatnio częsciej zaliczają domiar celny? A może za karę że ktoś nie chce dopłacić 24,50 dfi się mniej postara przy wysyłce free?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.