dutyfreeislandshop.com
Odpowiedz do tematu

: dutyfreeislandshop.com
Jakie macie doświadczenia z tym sklepem oczywiście pod kątem niechcianych opłat? Czy wysyłają w pudełkach, skąd idą paczki, ile deklarują wartości itp?

Mają fajną ofertę na Jastrzębia (dodatkowy pasek, narzędzie do zmiany pasków i jakieś wypasione pudełko) za 219$ minus kupon zniżkowy, ale jak mam oszczędzić 5%, a dowalą mi potem 25% na granicy to już nie jest fajnie. nono

:
Niedawno kliknąłem, więc jeszcze czekam na swojego Orienta. Darmowa wysyłka jest bez pudełka, paczka ma tracking z HK także vincent 50/50.

:
tez dzis tam kliklem zegar nowy monsterek za 206$ taniej o 50$ :)

:
Bardzo dobry sklep z dobrymi cenami. Szybka wysyłka, bez "dodatkowych" opłat. Kupiłem tam 3 zegarki.

:
Ja mam monstera z tej wyspy.
Nawet po zaznaczeniu opcji bez pudelka kartonik dostałem.
No chyba, że w opcji z pudełkiem jest jakieś inne?
Opłaty ominęło.

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2014-01-04, 13:01, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Przez kartonik dowalili się na cle czy się udało mimo to?

:
Bez myta panie, bez myta.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Kupowałem tam raz, pudełeczko dostałem, nieprzyjemności dodatkowych nie było. ;)

:
Ja właśnie kupiłem... Zaznaczyłem bez pudełka, ale lekko schrzaniłem sprawę. Przy tworzeniu konta nie zauważyłem, że wybrałem jako swój kraj HongKong i kliknąłem.

Wprawdzie mój PayPal jest zarejestrowany na Polskę i wysłałem im od razu maila z pełnym polskim adresem do numeru zamówienia, ale jakieś tam obawy mam, że coś się im pomyli...
:głową w mur:

:
Chorwat ja miałem identyczną sytuację. Poprosiłem o zmianę adresu na PL lub anulację zamówienia jeśli im łatwiej. Wybrali opcję nr 2... i chwilę potem złożyłem nowe zamówienie z poprawnymi danymim

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2014-01-04, 23:19, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Jeszcze nic mi nie odpisali. Czyżby w sobotę nie pracowali? hmmm

k-kapusta
[Usunięty]
:
Kupiłem od nich już kilka citków-zawsze bez cła,bardzo dobre ceny,szybka wysyłka.Polecam :)

:
Właśnie odpisali. Uspokajają, że wyślą na adres z PayPala, czyli PL :)
Przy okazji, ile czasu trwa przesyłka od nich?

:
+/- 10 dni ale, nie wiem jak teraz przez ich zbliżający się festiwal noworoczny.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Do 31.01 jeszcze szmat czasu :) Chyba, że coś wcześniej jeszcze planują?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.