dutyfreeislandshop.com
Odpowiedz do tematu

:
Emre. Twoja przesyłka:

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2014-02-24, 12:41, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
wielkie dzięki... pifko

to jakaś wewnętrzna szukajka PP?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
to musieli niedawno zaktualizować... :P

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Pewnie teraz celnicy przegrzebują przesyłki. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wypluj to słowo.
Celnicy to niech w Zgierzu szaleją. od WER Warszawa to wara :D

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
chyba Zabrzu... :D

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
No fakt, Mój błąd :oops: . Ale jak chcą to do Zgierza też niech lecą.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
o tym, że kolegę Michała nieco poniosło to nawet nie wspominam... plask ;)

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Ale o co chodzi? Przecież tak to wygląda :) Oczywiste jest to, że nikomu nie życzę, aby zainteresowali się jego przesyłką. W przypadku Citka, którego zamawiałem dla Remika miałem pieczątkę z Warszawskiego UC "dopuszczono do obrotu" czy jakośtak ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, u mnie było to samo :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Panowie a tak z innej beczki.
Ile czasu idą zegarki z cadence?
Mój wysłany 11.02 i na trackingu USPS mam tylko do etapu wyjścia z sortowni a na trackingu PP niet.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Zamawiał ktoś okulary z dutyfreeisland?

chciałbym wziąć jakieś RB... chyba, że ktoś ma jakąś inną pewną stronę z oksami... ;)

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Kupiłem zegarek około miesiąca temu i niestety będę go musiał reklamować. Jak to wygląda w przypadku tego sklepu? Co muszę zrobić?

:
u nas zacząć tu
http://www.czwarty-wymiar...6956&start=1200
:)

a w dutyfree.... zacząć od wysłania im maila z opisem sytuacji

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.