dutyfreeislandshop.com
Odpowiedz do tematu

:
31.01 wypada im nowy rok. Ale metropolie dużo wcześniej pustoszeją bo ludzie ruszają z regionów wschodnich w głąb kraju do rodzin. Prawie jak Warszawa przed weekendem tylko na większą skalę :D

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
No to trzymam kciuki, żeby sprawili się szybko z wysyłką ;)

:
czy powinienem dostać jakiegoś maila z potwierdzeniem zamówienia?

w piątek kliknąłem i nic nie dostałem... hmmm

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre, powinieneś. Napisz do nich - odpisują w miarę szybko.

:
Emre napisał/a:
czy powinienem dostać jakiegoś maila z potwierdzeniem zamówienia?


Tak.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Emre, a może spam zobacz ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Emre, a może spam zobacz ;)


o to, to! pifko

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Ja nie dostalem nic, tylko potwierdzenie platnosci z paypala, ale w duty ma status "ok to send".

[ Dodano: 2014-02-17, 23:02 ]
Uwaga! Do adres WP nie dochodzą wogole z Duty maile... Ja dziś im dwa maile wysłałem :/ //

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Destination - Poland
The item left Hong Kong for its destination on 20-Feb-2014

gdzie to mogę dalej śledzić?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre, TUTAJ WKLEJ:

http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Brak danych o tej przesyłce w okresie 30 ostatnich dni - sprawdź czy dobrze wpisałeś jej numer.

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre, spokojnie. Czasem to parę dni potrwa zanim faktycznie przesyłka do nas doleci i zostanie przyjęta ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Emre, musisz poczekać 1- 2 dni od info. czasem to tyle trwa aż się pojawi.
Jakie masz dwie literki na końcu numeru?

:
HK

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.