Nowe nabytki Vintage.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Tu na niewidzialnym pasku



Ktoś chyba kochał kąty proste :D
Sam nie wiem,damka czy nie hmmm Z jednej strony widziałem mniejsze męskie,męski rozmiar uszu a z drugiej ten werk hmmm
ps
jeszcze taka pamiątkowa fotka

Ostatnio zmieniony przez buran 2014-04-20, 11:45, w całości zmieniany 3 razy
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
Ktoś chyba kochał kąty proste


... oryginalny ten mechanizm ... podoba mi się. :))

Dla mnie rozmiar 21x31 jest męski ... uszy wystają do 40mm i to nadaje fajnych proporcji ... jeśli założysz pasek, to będzie OK. :)



buran napisał/a:
ps
jeszcze taka pamiątkowa fotka


:wkurzony: :foch:

:
Może ktoś wie w jakim okresie czasu szwajcarzy opisywali zegarki jako fab swiss?Pomogło by to znaczne w datowaniu.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
buran napisał/a:

jeszcze taka pamiątkowa fotka
Obrazek


ładne stadko zebrałeś, gratki pifko

:
Takie stalowe art-deco,ankra sport


Ładne,co?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
ano ładne, Hurtowniku jeden :wkurzony:

graty pifko

:
I jeszcze Para na Urofie od kolegi Wintergeena (chyba się nie obrazi o zajumanie fotek?)


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Ankra świetna ... wzór tarczy super ... koperta super ... nosiłbym jak nic. pifko
plask ... a dupci oczywiście nie pokazał ... i rozmiaru nie podał. :foch: ;)

:
Rozmiar pewno taki jak w Twoim Metrze.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
Rozmiar pewno taki jak w Twoim Metrze.


Znaczy ... tylko nosić. :))

:
Witam przywiozłem z wyjazdu świątecznego takiego Vostoka Komandirskie. Jak widać na załączonym obrazku są to bardziej zwłoki zegarka. Mam pytanie do Kumotrów co i czy warto coś z nim robić hmmm


:
Na pewno pod względem ekonomicznym się nie opłaca. Koszt przywrócenia do życia wyniesie co najmniej tyle co kupno sprawnego. O ile zegarek nie jest jakąś pamiątką rodzinną itp. to raczej na dawcę części.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
Wintergr ma racyje, zostaw na części a taki sam w dobrym stanie za stówkę nabędziesz ;)

:
Zastanawiałem się czy kopertę nie wykorzystać na jakąś pasówkę. Jednak macie rację niech leży w kartonie może kiedyś się przyda.

:
Tak męczycie tymi germańskimi nowymi nabytkami, że i ja postanowiłem rozbudować zbiorek.
Dziś był listonosz i przyniósł Laco.





Całkiem fajny stan, tarcza ideał, mechanizm tyka żwawo...

Ostatnio zmieniony przez mw75 2014-04-28, 15:57, w całości zmieniany 2 razy
Antisocial and faceless...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.