Nowe nabytki Vintage.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
:shock: plask Bardzo niedobry hurtownik ... tym razem bardzo zazdraszczam ... i nawet nie wiem czego najbardziej z tej gromady :foch:

pifko pifko pifko

Maras68
[Usunięty]
:
Woj_Woj napisał/a:
i nawet nie wiem czego najbardziej z tej gromady


jakoś mnie to nie dziwi Wojtasie Latasiedemdziesiąte :złośliwiec: :złośliwiec: :złośliwiec:


;) żartowałem Wojciechu :))

[ Dodano: 2014-04-16, 17:18 ]

buran napisał/a:
Kolejne maluszki
Obrazek


Ta Bjeha wygląda na jakiegoś militarystę prawie przydziałowy RLM ;)
dekiel zakręcany, czy zapychany :?:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-04-16, 17:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Jeszcze parę ciekawostek mniejszego kalibru
Damka najprawdopodobniej z Glashutte z tzw.eksplodującymi indeksami

Otero z DRGM



Sunbeam ze stajni Mauthe


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
powoli, powoli i zapełnia się wiaderko vintydżów pifko

:
W tym BEHA dekiel na wcisk.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
zobacz w środku co siedzi, może będzie niespodzianka i Urofa 581,
a wówczas się okaże że to przydziałowy dienstuhr dla Luftwaffe?

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-04-16, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
:
Niemożliwe,UROFA 581 jest prostokątna i dużo większa od tego zegarka.Wintergreen ma taki sam http://www.czwarty-wymiar...ghlight=#719954

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
- faktycznie powinien tam tkwić D202 czyli masz Pan wojaka :))

- jakbyś się mógł przemóc i otworzyć i sfocić to by było GIT ! :)

:
O kurcze! Widzę, że wątku nawet na jeden dzień nie można spuścić z oka :shock:
buran - gratulacje! Aż mnie skręca - skąd Ty je bierzesz?!

A moja Beha akurat dziś była cały dzień na nadgarstku... Tyle, że moja nie ma wciskanego dekla, a zakręcany.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
Tak czy inaczej Burana musimy zmusić do rozbebeszenia nowych zakupów :złośliwiec: :twisted:

:
buran, ... po głębokim namyśle ... ślij do mnie Tresora. ;) :))

Maras68
[Usunięty]
:
Wojciechu - dobry wybór pifko

:
Dzisiaj listonosz przyniósł,jestem bardzo :)

a,i jeszcze taka sympatyczna pasówka,w środku pewno jakiś cylindrowy FHF,ale chodzi i wygląda bardzo solidnie


Ostatnio zmieniony przez buran 2014-04-18, 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran gratuluję. Na zdjęciach z aukcji wszystko było takie rozmazane, a tu proszę całkiem niezły stan tarczy, ostry i kompletny napis. Ten Gubik to jeszcze przedwojenny?
Powstała nam na forum jawna opcja niemiecka :D

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Powojenny,w środku ewolucja legendarnej UROFY 58(Raumnutzwerk) czyli kaliber 62.Może ktoś wie co znaczy Raumnutzwerk bo translator się tego nie ima :głową w mur:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.