Yingge 5030G-1
Odpowiedz do tematu

szeryf
[Usunięty]
: Yingge 5030G-1
Jakiś czas temu przyleciał do mnie tytułowy zegarek w tekturowym pudełku z papierami.



Produkowany jest w tym samym mieście co Mewa, więc nie zdziwiło mnie, że napędza go ST-16.



Zegarek jest bardzo starannie złożony. Koperta (38 mm) w całości ze stali. Takież wskazówki i indeksy (wypełnione luminovą, choć indeksy akurat nie świecą).



Na nadgarstku prezentuje się tak.



Na koniec - z uwagi na moje fotki fatalnej jakości - renderowane zdjęcie od sprzedawcy, ale w mojej ocenie właściwie oddające jakość wykonania.


:
Bardzo ładny, koperta i mechanizm znany z Sea Gulli, czyżby to jakiś brand Mewy?

:
Wskazówki są świetne!

Pokaż Szeryfie gdzieś go dorwał ?

:
Będę strzelał, Taobao :wink: , ale link możesz zamieścić, żeby długo nie szukać :lol:

:
Myślę czego to jest podrópka, bo inaczej to nie może być.

:
svedos napisał/a:
Będę strzelał, Taobao :wink: , ale link możesz zamieścić, żeby długo nie szukać :lol:


Jaro - to podrupka Sea Gulla :lol: ;)

Cena jest dość smkowita - ten model co Szeryf pokazał - 500 juanów. Ok. 230 zł. Plus dostawa ...

:
dziwny taki-połączenie stylów ale fajny,a czemu nie swieci bo to nie luminowa ino zwykła farbka

szeryf
[Usunięty]
:
@svedos
Yingge nie jest brandem Mewy, ale oddzielną spółką z siedzibą w Tiencinie. Niewykluczone, że firma w jakiś sposób jest powiązana z Sea-Gullem (kapitałowo?osobowo?technologicznie?) Strona producenta jak zwykle zapodana tutaj http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=116

@ ALAMO
Kupiłem go w oficjalnym sklepie Yingge na TB http://store.taobao.com/v...667921e3e04.htm

@feleksc
Faktycznie musi to zwykła farbka.

Dzięki za komentarze! :)

:
Dzięki za linki szeryfie, oferta jest atrakcyjna, a ten czarny najładniejszy ze wszystkich.

:
tak sie przypatrywałem-i stwierdzenie:
wskazówki są super :shock:

:
Dziwny styl tego zegarka , najwazniejsze ze podoba sie nowemu wlascicielowi.

:
Jakoś do mnie nie przemawia - wskazówki ciekawe ale raczej nie do takiego zegarka!

:
Nawet mi się podoba, ale bardziej z oferty Yingge wpadły mi w oko te




:
Zegarek ładny, wskazówki bardzo ładne, ale ja wolałbym wersję w jasną tarczą :)

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.