Precyzyjny Instrument Pokładowy
Odpowiedz do tematu

: Precyzyjny Instrument Pokładowy
Nowalijka z naszej pracowni, G.Gerlach Precyzyjny Instrument Pokładowy , jako baza do budowy tego zegarka posłużyła koperta od P 11 c







hosting pl

:
Czy określenie "precyzyjny" nie jest trochę na wyrost przy takiej "dokładności" chodu? hmmm

:
Chorwat napisał/a:
Czy określenie "precyzyjny" nie jest trochę na wyrost przy takiej "dokładności" chodu? hmmm


Ociupinke :złośliwiec:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
"Wystarczająco Precyzyjny" :D
Podoba mi się, fajny patent z logo PZL dla zrównoważenia subtarczy 24h. Jedynie ten samolot na sekundniku mi nie pasuje.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Całkiem zgrabny projekt cool

No i godzi zwolenników pełnych wskazówek z tymi od ażurowych :D

:
Machu napisał/a:
...
No i godzi zwolenników pełnych wskazówek z tymi od ażurowych :D

A tam godzi. Po prostu takie im pozostały. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Machu napisał/a:
...
No i godzi zwolenników pełnych wskazówek z tymi od ażurowych :D

A tam godzi. Po prostu takie im pozostały. :złośliwiec:

:)) :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Precyzyjny Instrument Pokładowy Automatyczny :))

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:
Precyzyjny Instrument Pokładowy Automatyczny :))

:)) :)) :))

:
Machu napisał/a:
Całkiem zgrabny projekt cool

No i godzi zwolenników pełnych wskazówek z tymi od ażurowych :D


Mnie też się podoba, no może ten samolocik średni. I gdyby zamiast NH-35 była Miyota z 9 serii, (np. 9132 z datą i naciągiem) to i aparycja i precyzja niechybnie by wzrosła :)

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2023-06-18, 13:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Bardzo mnie się podoba dekiel cool

:
ale wy jesteście gupieloki

NH 3x -10/40 Miyota 9xxx -10/+30

i mówimy tu o parametrach które producent mechanizmy uznaje za prawidłowe, z reguły daje się to wyregulować bardziej precyzyjnie .

:
To zależy na jaki parametr zwracamy uwagę - dla mnie zawsze plusem jest mechanizm z wyższą częstotliwością, co przekłada sie na bardziej płynna pracę ;)
Co generalnie jest imo fanaberią, ale skoro zegarek ma cieszyć oko to czemu nie cool

Ostatnio zmieniony przez Machu 2023-06-19, 15:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos - go home tu Maras i będę nosił zaraz :)) cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.