Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
goTomek napisał/a:
Svedos napisał/a:
Pan bardzoooo chciał być dowcipny , tyle tylko że nie zauważył że popełnił najzwyczajniej w świecie przestępstwo, teraz mamy problem bo nasz prawnik aż się rwie do roboty żeby się wykazać a Ja z Krzyśkiem nie możemy mu wytłumaczyć żeby gównojada nie ruszać bo jeszcze bardziej będzie śmierdział. Ale z drugiej strony jak by mu komornik przez dłuższy czas co miesiąc zabrał kilka stówek to by dopiero była beka c'nie. :D

Edyta mały błąd stylistyczny.

Nie tłumaczcie mu, niech działa
cool
I nie chodzi mię tu o to że ktoś GG zrobić chciał kuku, ogólnie jestem za bezwględnym ściganiem i jak najsurowszym karaniem takich trolli, co to im sie wydaje, że za klawiaturą są bezkarni :twisted:
Wymaga to niestety czasu, chęci i zasobów, ale jeśli macie, a prawnik aż się ślini do działania, to spuścić ze smyczy i niech się dzieje sprawiedliwość :)

+1000

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Mariusz napisał/a:
Ratleru, buty kupiłem ale muszę odesłać to o czym pisać. A tak przynajmniej jakiś ruch na forum jest ;-)

to jak Ci kasę zwrócą to kup tego OSa, napraw i wrócimy do temtu przejęcia w stylu forumowym :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
goTomek napisał/a:

Wymaga to niestety czasu, chęci i zasobów, ale jeśli macie, a prawnik aż się ślini do działania, to spuścić ze smyczy i niech się dzieje sprawiedliwość :)


Ja bym gościa pouczył co mu grozi, i jak zamieści info, że to był tylko żart to spoko nie ma się co spinać moim zdaniem. Ale ja to wyrozumiały gość jestem ;)

A jeżeli gość serio gdzieś w czajna zamierza "zrobić" taki zegarek i go opychać pod nieswoją marką, no to zmienia postać rzeczy i należy go zaorać. Jak to mawiał gladiator Maximus "Anlisz hel!!!" :evil:

:
No to z typkiem już wiadomo.
A o z reedycją? :popcorn:

:
A ja nie rozumiem, dlaczego tamci panowie z fb wprawdzie zablokowali pisanie postów ale już nie skasowali całego posta. Dalej wisi, dalej można lajkowac. Uważam że to już naprawdę spora przesada co tam się dzieje. Skąd ta nienawiść?? hmmm

:
Słoniu już powiedział :)
"Szoł musi trwać"
Zastępczo mogą być cycki.
Szoł daje lajki, lajki dają fufu.
Radujmy się.

:
Czy coś wiadomo w temacie projektu Miś Wojtek? Syn ma w przyszłym roku komunię. Jest szansa na misia w tym terminie ?

:
E tam Mis Wojtek. Alamos cos o cyckach pisal cool

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Artur, a ty jeszcze kolekcjonujesz zegarki, czy masz szlaban?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, kolekcjonuje, ale ostatnio malo sie udzielam. Duzo sie dzieje i niestety malo czasu, ale jak sie ustabilizuje nadrobie.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
fisiacz napisał/a:
Czy coś wiadomo w temacie projektu Miś Wojtek? Syn ma w przyszłym roku komunię. Jest szansa na misia w tym terminie ?


A tak apropo Wojtka, to z tydzień temu myślałem o zegarku dla nastolatków siedząc w KFC siorbiąc szejka. Patrzyłem na nadgarstki i z 11 nastolatków 9 miało zegarki, z czego 2 jakieś Gszokowe a reszta analogowe. Co ciekawe, z 5 osób tak 25-50 tylko jedna miała zegarek. No i ja, ale ja się nie liczyłem :) Jeszcze trochę patrzyłem jeżdżąc tramwajem, ostatnio mam okazję bo na chacie remont i się przeprowadziłem na chwilę i wydaje mi się, że zegarki u nastolatków są naprawdę popularne, to grupa starsza raczej ich nie nosi.

--
aRTI01
:
Misio rośnie :)
Wyjdzie z jaskini jak mu sadełko się odłoży ;-)

:
Po chwilowym zachłyśnięciu się smartfonami i telefonami, zegarki naręczne wracają w wielkim stylu. Wystarczy popatrzeć ludziom na łapki i poobserwować jak w popularnych sklepach szybko znikają z półek akcesoria typu pudełka na zegarki :) .

:
fisiacz napisał/a:
Po chwilowym zachłyśnięciu się smartfonami i telefonami, zegarki naręczne wracają w wielkim stylu. Wystarczy popatrzeć ludziom na łapki i poobserwować jak w popularnych sklepach szybko znikają z półek akcesoria typu pudełka na zegarki :) .


Znikają niczym pudełka na buty w obuwniczym :P

Narod się bogaci. Rosnie w siłe. Niektorzy musza miec zegar, aby wiedziec kiedy odejsc :P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Niektorzy musza miec zegar, aby wiedziec kiedy odejsc


:D

Się panu dohtoru dowcip wysmaczył na tych ostrych dyżurach :złośliwiec:

pifko

A tymczasem tamdadadam.

Było mówione ale splot czynników obiektywnych przeszkadzał, a do tego kto by wpadł na to że statek płynie 2 miesiace hmmm

Pokazywane dawno, wyładowane na ziemi ojczystej wczoraj ;-)




Są wersje na 2, 4 i 8 szt. Kolorystyka jednakowa.
Na zlocie niektórzy oglądali.
W przyszłym tygodniu w sklepie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.