Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
Docelowo jedna, ale w zapasie ze dwie.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Wyślę starszej osobie :D

:
Ile się należy i dlaczego..... :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, leki dla seniorów są za darmo :D ...znaczy się piwo na zlocie postawisz :))

:
a co on bidaczyna pocznie z tą gumką :shock: :D

:
Będzie mu spadowywać :złośliwiec:

:
ALAMO napisał/a:
Będzie mu spadowywać :złośliwiec:

Ty sie nie boj Władek :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
no ale, że Svedos gumki rozdaje :shock: :D znaczy dba o forumiaków :))

:
Svedos, Co do nawigatora: zostawiacie białe tło na datowniku, czy myślicie o tym, aby zmienić pod kolor tarczy?

No i nie byłbym sobą gdybym nie zapytał (choć chyba znam odpowiedź): Szkło z AR kolorowym jak w pierwowzorze będzie?

:
johnny_b2, datownik pozostanie biały z czarnymi cyframi, TMi nie wyprodukuje nam werków z kolorem przez nas wybranym no chyba że zamówimy jednorazowo taką ilość że będziemy się w nich "pławić" przez następne 10 lat. :D A zamawianie ich i później wymiana tarczek w samych werkach jest z biznesowego punktu widzenie nieopłacalna i znacząco by wpłynęła na cenę zegarka.

:
A próbowaliście choćby na renderach zrobić wskazówkę minutową także z grocikiem ?? Ja wiem, że to by trochę Omegą "pachniało", ale uważam, że Novigator bardzo by zyskał gdyby wskazówka minutowa nawiązywała stylem do godzinowej.

:
Svedos, noo dobrze, a co ze szkłem? :złośliwiec:

:
Szkło jest takie jak dotychczas

:
Ale jak dotychczas w wersji 2 czy 1?

Skate or die!
:
Logicznym jest że jak w wersji drugiej bo ta ma kopertę 43 mm, wersja pierwsza miala 42 to i szkło od niej siłą rzeczy nie pasuje :D ...a tak na poważnie to niebiesko i zielony są zrobione na tych samych kopertach co dotychczasowa wersja 43 mm z czarną tarczą i ma szkła takie jakie ma.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.