Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
Idźta w.... :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Powinniście spotkać się na neutralnym gruncie i pogodzić się ,bo te przepychanki są już nudne i śmieszne.


Sławeczku, godzić to się można z kimś, z kim jesteś pokłócony. Dla mnie natomiast, ten pan nie istnieje - jest stale niezdolny do pełnienia czynności honorowych. Razem z panem Szewczykiem i Sobotom. To jest jedna i ta sama banda naganiaczy o moralności stadionowego cynkciarza, a ja - szczęsliwie - mam możliwość samemu wybierać ludzi z którymi chcę mieć cokolwiek wspólnego. Z nimi - nie chcę, i wręcz niezręcznie bym się czuł obok nich widywany ;-)

:
A na ten moment lokalizujemy, a w zasadzie zlokalizowaliśmy kim jest tajemniczy użytkownik z zaprzyjaźnionego forum. I sprawę dzisiaj definitywnie załatwimy.
Rzeczywiście wina leży bezsprzecznie po naszej stronie, gdzieś się nam dyspozycja zwrotnego przelewu "zawieruszyła". A ponieważ nie dotarła do nas zwrotna informacja o baraku wpływu to nikt tego nie zweryfikował.
Pozostaje nam tylko Przeprosić użytkownika URF za całe zamieszanie, a w ramach zadośćuczynienia otrzyma od nas pakiet zegarkowych utensyliów.

(Prośba do kolegów mających konto na u sąsiadów o zamieszczenie tam mojej wypowiedzi, myślę że to powinno zakończyć wszelkiego rodzaju spekulacje)

:
Svedos-zrobione pifko

:
Svedos napisał/a:
A na ten moment lokalizujemy, a w zasadzie zlokalizowaliśmy kim jest tajemniczy użytkownik z zaprzyjaźnionego forum. I sprawę dzisiaj definitywnie załatwimy.
Rzeczywiście wina leży bezsprzecznie po naszej stronie, gdzieś się nam dyspozycja zwrotnego przelewu "zawieruszyła". A ponieważ nie dotarła do nas zwrotna informacja o baraku wpływu to nikt tego nie zweryfikował.
Pozostaje nam tylko Przeprosić użytkownika URF za całe zamieszanie, a w ramach zadośćuczynienia otrzyma od nas pakiet zegarkowych utensyliów.

(Prośba do kolegów mających konto na u sąsiadów o zamieszczenie tam mojej wypowiedzi, myślę że to powinno zakończyć wszelkiego rodzaju spekulacje)



...........brawo ten Pan!
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Maras, senkju :))

:
powinno się uspokoić pifko

:
Marek, ale tu nie chodzi o uspokajanie, tak jak wyżej napisałem wina leży po naszej stronie i z pokorą przyjmujemy to na klatę. pifko

:
Svedos napisał/a:
A na ten moment lokalizujemy, a w zasadzie zlokalizowaliśmy kim jest tajemniczy użytkownik z zaprzyjaźnionego forum. I sprawę dzisiaj definitywnie załatwimy.
Rzeczywiście wina leży bezsprzecznie po naszej stronie, gdzieś się nam dyspozycja zwrotnego przelewu "zawieruszyła". A ponieważ nie dotarła do nas zwrotna informacja o baraku wpływu to nikt tego nie zweryfikował.
Pozostaje nam tylko Przeprosić użytkownika URF za całe zamieszanie, a w ramach zadośćuczynienia otrzyma od nas pakiet zegarkowych utensyliów.

(Prośba do kolegów mających konto na u sąsiadów o zamieszczenie tam mojej wypowiedzi, myślę że to powinno zakończyć wszelkiego rodzaju spekulacje)


Sylwek pifko
Bardzo fajnie to przyjąłes.

[ Dodano: 2018-02-28, 12:56 ]
Maras, nie pierd.... Jakby było coś nie tak nie ważne z jakim zegarkiem też chciałbyś to wyjaśnić.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ale dlaczego żeśta dariusza blokowali na Waszym forum propagandowym? :shock: i sie musiał wielokrotnie potem od Was różnić :D
Fstyd :))

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2018-02-28, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
kornel91 napisał/a:
Jakby było coś nie tak nie ważne z jakim zegarkiem też chciałbyś to wyjaśnić.


Bezsprzecznie, dlatego też dokładnie to za każdym razem robimy.
Tu jest nasza ewidentna skucha, takie przypadki nie powinny się zdarzać, ale ... jesteśmy tylko ludźmi i możemy zwyczajnie o czymś zapomnieć. Zwłaszcza w ferworze walki. Przełom roku to zawsze kumulacja wszelkiego zamieszania, bo raz że transakcji bywa nawet 3x więcej niż zwykle, dwa że na nasze błędy i pomyłki nakładaja sie jeszcze problemy logistyczne. W te święta - z tego co wiemy - zamieniliśmy 3 paczki, dwie zaginęły, wiemy o dwóch przypadkach złych pudełek ... oraz z pięć zwrotów. Przy czym w co najmniej dwóch przypadkach daliśmy ciała. Jeden z nich dotyczył zwrotu tego samego modelu przez dwóch klientów, które sie na siebie "nałożyły". Jeden dżentelmen dostał zwrot dwa razy, a drugi wcale. Co odkryliśmy dopiero jak się zaczął po miesiącu gromko - i słusznie - dopominać. Oczywiście dalej czekamy na zwrot tej nadpłaty - od połowy stycznia. Podobnie jak miesiąc czekamy na wpłatę od dżentelmena, który dostał gratisowego Łosia, bo został on wysłany zanim był ów uprzejmy za niego zapłacić. hmmm

goTomek napisał/a:
Ale dlaczego żeśta dariusza blokowali na Waszym forum propagandowym? i sie musiał wielokrotnie potem od Was różnić


Tej opowieści kombatanckiej nie znałem. Nie to żeby mnie jakakolwiek fantasmagoria tego autorstwa zaskoczyła, ale zawsze brawo za inwencję.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2018-02-28, 15:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Znając jakość mechanizmu rejestracji na forum podejrzewam że Pan Dariusz odbił się od "Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group" :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
ALAMO, wiemy, że wszędzie może się to zdarzyć błąd tylko też dobrze wiemy że na forum łatwiej coś załatwić czy wyjaśnić.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Bo tutaj wysyłacie PW do nas bezpośrednio, a ja czy Sylwek dostajemy może dwa dziennie. Jesteście "na szczycie łańcucha dowodzenia, bez kolejek".
Na naszą służbową skrzynkę dziennie wchodzi setka maili, i drugie tyle jest telefonów.
"Nie można się do was dodzwonić" - istotnie, bo właśnie rozmawiamy z kims innym.

:
Tj. dobrze być na forum propagandowym Waszej patriotycznej marki ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.