Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
podstawowa zmiana to koperta 43 mm.


To będzie dobry zegar! pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No, będzie można na deklu sadzone zrobić ;) .

Antisocial and faceless...
:
ALAMO napisał/a:
I koronkami. Kolory i stylistyka bez zmian.


Ale koronki będą dwie?

:
Tak, poza wielkością koperty zmiany będą kosmetyczne.

:
Fatum jakie czy co? ;)
Od wczoraj otwartą mam stronę GG z Navigatorem i jutro miałem zamawiać bo jutro będę miał trochę wolnych środków płatniczych.
No to teraz poszukam czegoś innego :)

:
Fatum sratum :złośliwiec: :D

:
No tak, po fakcie to mogę sobie pisać :/
Póki co mam Orła i gdyby te, tak ładne skądinąd zegarki, byly w bardziej męskich rozmiarach to pewnie miałbym jeszcze kilka.
Co szkodziło kopertę do Batorego, RWD, P24 czy Lux Sporta zrobić w rozmiarze 42? Nie więcej ale te 42 to IMO najbardziej uniwersalny rozmiar na każdą łapę.
Za to większy Navigator to bardzo dobra nowina i wolę jeszcze trochę poczekać pifko

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-10-07, 07:33, w całości zmieniany 2 razy
:
Woytec napisał/a:
Fatum jakie czy co? ;)
Od wczoraj otwartą mam stronę GG z Navigatorem i jutro miałem zamawiać bo jutro będę miał trochę wolnych środków płatniczych.
No to teraz poszukam czegoś innego :)


To się ciesz, ja wczoraj swojego odebrałem a dzisiaj od razu mi popsuli humor :głową w mur:

:
No ja właśnie liczę na jakis wysyp tanich Nawigatorów na bazarku, jak wszyscy wielkoręcy będą wymieniali na większe wersje :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
No ja właśnie liczę na jakis wysyp tanich Nawigatorów na bazarku, jak wszyscy wielkoręcy będą wymieniali na większe wersje :))


I ja. Se odkupie :))

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Wojtek, popatrz na zdjęcia zegarków które wymieniłeś, i pomyśl gdzie by im wyszły datowniki w kopercie 42 lub większej ;)
To nie jest przypadek że wszystkie zegarki z jakimiś tam komplikacjami są z zasady nieduże - nie ma mechanizmów wystarczającej średnicy żeby to upakować. 39-41 mm - to jest średnica większości zegarków z dużą datą. Glashutte ma modele w rozmiarze 42 mm, ale nawet tam - gdzie przecież mechanizm jest ich i robiony od podstaw - okno daty wychodzi dość blisko środka tarczy...
Teraz Seagull ma nową linię, niestety na razie zawiera "aż" dwa modele, jeden z centralna sekundą i datownikiem, a drugi jak obok + rezerwa. Dzięki temu, zegarek w kopercie 45 mm nie wygląda już kuriozalnie mając okno datownika w połowie tarczy ;-) Może te dadzą jakieś nowe możliwości hmmm

:
Teoretycznie masz rację.
Pomyśl jednak, czy nie dałoby się tych dwóch milimetrów rozdzielić pomiędzy tarczę i lunetę?
Tu milimetr więcej, tam też i mogłoby wyglądać nieźle. A RWD i P24 są bez daty :P
Ale ja tam się nie znam, wole trochę większe zegarki, nawet z datą bliżej środka ;)

:
P24 42mm - to byłoby coś..

:
A czy dałoby się przy okazji zwiększyć opór koronki obracającej bezelem? Za lekko chodzi moim skromnym zdaniem.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:
A czy dałoby się przy okazji zwiększyć opór koronki obracającej bezelem? Za lekko chodzi moim skromnym zdaniem.


Przyłączam się, na ręce sie nie przestawia, ale przy ubieraniu zawsze.

Po za tym +2mm do rozmiaru i od razu kupię nową wersję ;)

Ostatnio zmieniony przez Nikczemnick 2015-10-08, 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.