Aktualności
Odpowiedz do tematu

:
Nowa inicjatywa :-)
http://gerlach.org.pl/23,.html
Informacja o konkursie właśnie idzie do samorządów studenckich, ale jeśli ktoś z koleżaństwa ma pomysł gdzie jeszcze są zdolni, młodzi ludzie których można by wypromować - to mi piszcie pifko

:




Foty z fejsa :oops:

Ostatnio zmieniony przez nick555 2013-12-14, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
:
Długo była cisza bo się pracowało ciężko :)
Ale takie dwie "zajawki" ... ;-)




Szykujemy fajną sprawę, kto wie niech na razie trzyma hau ab, w przyszłym tygodniu powinna być oficjalka :)

:
pifko Tylko tak mi się w oczy rzuciła jedna rzecz, jak już ręcznie dopisujesz 'Szanownego Pana', a pismo kierujesz do ministra, to ładniej by było dać ręcznie w całości 'Szanowny Panie Ministrze' ;) W oficjalnej korespondencji się nie spotkałem z inną formą.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja prosty stoczniowiec jestem, nie wyznaję się w konwenansach :))
Poza tym, on dziś minister, jutro nie, a Pan zawsze, c'nie? pifko

Edyta : profilaktycznie zaznaczę, że nie prosimy Ministerstwa o pieniądze, a zgoła przeciwnie ;-) ...

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2014-01-17, 21:35, w całości zmieniany 1 raz
:
ALAMO napisał/a:
że nie prosimy Ministerstwa o pieniądze, a zgoła przeciwnie

Trzeba było poprosić w moim imieniu :złośliwiec: , zabrakło mi do zegarka :głową w mur:

Co knujecie z MON-em? :złośliwiec:

Potem Was Antek Policmajster zlustruje, zobaczycie .. :złośliwiec:

Spam
[Usunięty]
:
...kroi się kolejna zegarkowa afera w nierządzie :D

:
Tomek napisał/a:
Co knujecie z MON-em?


Z MONem, to w sumie niewiele - prosimy o trochę informacji ;-)
A Antka Policmajstra serdecznie pozdrawia Napoleon z pokoju Nr 5. Nie może zadzwonić, bo kaftan przeszkadza.

:
Iks napisał/a:
pifko Tylko tak mi się w oczy rzuciła jedna rzecz, jak już ręcznie dopisujesz 'Szanownego Pana', a pismo kierujesz do ministra, to ładniej by było dać ręcznie w całości 'Szanowny Panie Ministrze' ;) W oficjalnej korespondencji się nie spotkałem z inną formą.

I nad charakterem by warto popracować :złośliwiec: znaczy pisma charakterem, nie pomoże nawet fajne pióro, jak nabazgrane jak kura pazurem. Szczególnie do płk. Jerzego wyszło troche nie teges, znaczy niby Szanowny, a brak staranności zdradza też jakby brak szacunku :/
A, i płk bez kropki http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629574

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
A nie bylo napisac Obywatelu plk. ? :P
Co wy wyprawiacie? hmmm

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Pułkownik z kropką :facepalm: Mając jeszcze fachowca zaraz obok :facepalm: :facepalm:
Zanim wyślesz coś świat daj sprawdzić Sylwkowi :D
Tak jak koledzy wcześniej zwracali uwagę: Szanowny Panie Ministrze, Szanowny Panie Pułkowniku itd.

A nie lecicie na zapamiętanych parametrach? MON jest w trakcie reformy i stare adresy mogą się nie zgadzać, strony www też mogą nieaktualne. Proponuję zadzwonić i potwierdzić adres Departamentu hmmm

:
Walcie się :))
Adam, ze strony MON są adresy departamentu, ministerstwa to nie wiem bo nie ja pisałem. hmmm
Najwyżej odeślą że adresat nieznany :D

:
ALAMO napisał/a:

Najwyżej odeślą że adresat nieznany :D

Nie szkoda czasu?

:
Wiesz, teraz to lekko akademickie rozważania - wczoraj je wysłałem :-)
Przyznam, że nie przyszło mi do głowy że dane kontaktowe departamentów na stronie MON mogą nie być aktualne hmmm Mam nadzieję że jest jednak OK.

:


Trzeba im poszukać czegoś większego :shock: hmmm
Cie choroba, ale się ich narobiło :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.