Nowa grupa- The HAMILTONs
Odpowiedz do tematu

:
No i co nie ma więcej chętnych do tak zacnej grupy ?? ;)
Przynajmniej jeden na forum na pewno się nie zgłosił :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
No dobra, z jednym hamim się po prostu wstyd zgłosić :głową w mur: Na liście mam ich sporo - ale, że staram się ograniczać to się nie zapisywałem ;)

:
Słoniu napisał/a:
No dobra, z jednym hamim się po prostu wstyd zgłosić :głową w mur: Na liście mam ich sporo - ale, że staram się ograniczać to się nie zapisywałem ;)


No właśnie brakowało tutaj kolegi pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu napisał/a:
No dobra, z jednym hamim się po prostu wstyd zgłosić :głową w mur: Na liście mam ich sporo - ale, że staram się ograniczać to się nie zapisywałem ;)


+ 1
ja też nie śmiałem - ale skoro tak - spróbuję ;)

Piotr
:
piotrnad napisał/a:
Słoniu napisał/a:
No dobra, z jednym hamim się po prostu wstyd zgłosić :głową w mur: Na liście mam ich sporo - ale, że staram się ograniczać to się nie zapisywałem ;)


+ 1
ja też nie śmiałem - ale skoro tak - spróbuję ;)


Ale za to jaki Hamilton pifko


Witam obydwu Panów pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Witam wszystkich w Grupie wszyscy są tu zawsze są mile widziani:)
Przy okazji zapraszam też prezentacji swoich Hamiltonów tu, w Fotoplastikonie czy Recenzjach.
Najbardziej chyba fotogeniczny model czyli Pan Europ Słonia oczywiście już tam jest prosimy jednak o więcej, wszystkie Hamiltony są piękne :)

:
Woytec, dobrze pisze ja o to sam proszę. A Pan Europ są na forum w ilości 3 szt :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
U mnie tez sie cos znajdzie - moze zdolam trzasnac fotke - czeka na majstra:


Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2013-12-01, 12:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Piękna garniturka :)
Duży on?

:
Standard - 35 mm bez koronki.

W srodku automat z mikrorotorem od Burena. Cienki rzeczywiscie - grubosc calego zegarka ze szkielkiem to ca 8,2 mm.

:
Szkoda, że nie na moje łapsko bo naprawdę ładny.
Dużo pięknych ale małych zegarków muszę sobie odpuścic :/

:
A, wrzucę se :)


:
grejtfrut, super zdjęcie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Fenkju wery najs. :oops:

:
No to tego... tez się zamelduję :))




Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.