Pierwszy mechanik mojej starszej Corki.
Odpowiedz do tematu

: Pierwszy mechanik mojej starszej Corki.
Nawet sie jej podoba i nosi od czasu do czasu.

Opis na tarczy dosc malowniczy - z tym "Heavy duty" to chyba tylko to, ze koperta jednoczesciowa i dostep przez szkielko. Bezel jest obrotowy, nie wiem czy wyjsciowo byl malowany. W srodkuktoras ETA z modyfikowanym przez Wylera balansem.








:
Pewnie miał kropki na czarno.
Kiedyś, jak Lechu pokazał swoje chrono tej marki, przeglądałem dużo. Strasznie dużo różnych właśnie z takim opisem na tarczy było. To duże jest?

FORZA Robert!
RK WRT
:
zbyszke, Po pierwsze, witam serdecznie po przerwie ... mnie bardzo brakowało tutaj Ciebie i Twoich cudownych staruszków ... mam nadzieję na większe wsparcie. :))

W związku ze stażem na forum, to ja powinienem się przedstawić ... ale coś tam pewnie już o mnie znalazłeś. ;)

Wyler super ... to lata 60-te :?: ... a rozmiar wygląda na męski :?: ... no ale za dziewczynami to teraz nie nadążysz. :D

Maras68
[Usunięty]
:
ładny diverek, nosiłbym :)

:
Rozmiar standardowy -35,5 mm bez koronki.

:
Stylistycznie bardzo ładny zegarek. Wszystko dobrane naprawdę ze smakiem! Rozmiar na dzisiejsze czasy rzeczywiście też pasuje córce :D ;)
Nie myślałeś o założeniu paska w jakimś żywszym kolorze, skoro jest noszony przez dziewczynę? Np. jakaś pastelowa zieleń pod kolor lumy? Oczywiście luźne pytanie retoryczne...

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
pasek jest niebieski, podobnie jak ring indeksow minutowych.

Spam
[Usunięty]
:
zbyszke pifko

...koniec końców... Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie... przykład idzie z góry pifko

:
...śliczny diver pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.