Nowa grupa - VINTAGE
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
Jarek napisał/a:
W takim razie wchodzę z buciorami. Proszę o dopisanie :popcorn:



...kto chce jeszcze przestąpić nasz skromny stary próg niech wchodzi w grupę na głównej na dole i klika w DOŁĄCZ... jutro w samo południe zamykam i już nie otwieram nikomu ;) nikomu... choćby mnie Tutimą czy inną Uforą korumpowano :D

:
A tak na marginesie. Jaki jest sens zamykania grup (oprócz wymuszeń łapówki oczywiście)? Jeżeli ktoś chciałby nawrócić się z kategorii X na Y i dać temu publicznie wyraz przenosząc się do "Wielbiciele Y", to czemu mu to utrudniać?

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen napisał/a:
oprócz wymuszeń łapówki oczywiście)


No i już sam sobie odpowiedziałeś ;-)
:D

Maras68
[Usunięty]
:
Spam napisał/a:
Jarek napisał/a:
W takim razie wchodzę z buciorami. Proszę o dopisanie :popcorn:



...kto chce jeszcze przestąpić nasz skromny stary próg niech wchodzi w grupę na głównej na dole i klika w DOŁĄCZ... jutro w samo południe zamykam i już nie otwieram nikomu ;) nikomu... choćby mnie Tutimą czy inną Uforą korumpowano :D


no chyba że ktoś chrono HANHARTA przyniesie, no to w drodze wyjątku :D

:
:D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Wrzucam wpisowe.
Wybrałem najlepsze ;)






The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Spam
[Usunięty]
:
Yakovlev napisał/a:
Wrzucam wpisowe.
Wybrałem najlepsze ;)


...wiem, że każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony... ale nie bądź Waść tak rozrzutny... wszak prócz wpisowego członkowie grupy uiszczają comiesięczną składkę członkowską :D ;)

[ Dodano: 2013-11-28, 19:15 ]
Wintergreen napisał/a:
to czemu mu to utrudniać?


...a widzisz... jak było otwarte nie wszedł... to aby go wpuścić po zamknięciu musi się nieco ukorzyć i powić jak ten wunż w prochu pod progiem :D

Ostatnio zmieniony przez Spam 2013-11-28, 19:12, w całości zmieniany 1 raz
:
..no ładnie......władza jak wino uderza do głowy :D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Maras68 napisał/a:
Spam napisał/a:
Jarek napisał/a:
W takim razie wchodzę z buciorami. Proszę o dopisanie :popcorn:



...kto chce jeszcze przestąpić nasz skromny stary próg niech wchodzi w grupę na głównej na dole i klika w DOŁĄCZ... jutro w samo południe zamykam i już nie otwieram nikomu ;) nikomu... choćby mnie Tutimą czy inną Uforą korumpowano :D


no chyba że ktoś chrono HANHARTA przyniesie, no to w drodze wyjątku :D


Proszzzz...



Niestety nie nie stać mnie na dopłaty tak więc dalej solo!

Maras68
[Usunięty]
:
Marcin - to się nazywa sztuka godna pożądania... :)

[ Dodano: 2013-11-29, 11:51 ]
kaido2 napisał/a:
tak więc dalej solo!


a jednak w grupie raźniej. Zapraszamy :))

:
Jakoś mnie nie przekonałeś i na dodatek smutno mnie się z tego powodu zrobiło :(

Pozdro!!!
:
hmmm

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Marcin daj spokój, jesteś swój kumotr - Wyrocznia Vintage!
wbijaj w szeregi złomiarzy :)

:
Ale ja spokojny jestem, nawet nie wiesz jak. Mnie grupy nigdy nie sprzyjały tak więc wole solo. Ot natura zabitego buca i proszę się tu na mnie nie gniewać.

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
szkoda, szkoda...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.