Koncepcja Forumowca 2014
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Po prostu piszę o projekcie, a w rzeczywistości będzie hmmm nikt tego nie wie.
Zresztą idę stąd nie nadaję się do dyskutowania o sekundowej przez 20 stron, są lepsi :P

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Trzeba zacząć sypać szańce, okopy, kupić zapasy i się oflagować :złośliwiec:

Pany weźcie sobie oba projekty Maxia i porównajcie... Najlepiej wydrukowane :P

[ Dodano: 2014-12-18, 08:23 ]
Jacobi nie łaź nigdzie, pogadany o odcieniu trawy albo o bezelu ;)
Sekundowa na końcu i tak będzie pomaranczowa albo złota ;)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-12-18, 08:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
Sekundowa na końcu i tak będzie pomaranczowa albo złota ;)


I dobrze, i cytryny nie trzeba będzie "ciumkać" ;)

:
Mnie się podobają oba - znaczy z wkładką bezela i bez, no troszeczkę bardziej ten z wkładką ;) Ale zdaję sobie sprawę, że zwolennicy minimalizmu zostaną zwolennikami minimalizmu, a osoby lobbujące za garniturowcem będą chciały spokojniejszego zegarka. ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
z wkladka jest lepiej, bo lzej. Jak bedzie z pelnym bezelem, to tez wezme, bo co w koncu.
Ja tam bym juz zmierzal w kierunku finalnych wersji kazdego z projektantow.

Bardziej mi sie widzi czcionka zaproponowana przez Damiana, ale to szczegol.

macie w jednym miejscu projekty najnowsze (chyba):

Maxio:



Erolek:



Damian:


beceen | ***** ***
:
Maxiu, Erlek, Damian - ja mam taką wizję żeby jebnąć elipsę co 5 minut.
Nie wiem jak to będzie wyglądać, i nie umiem tego narysować, ale weźcie narysujcie to, żeby to wtedy wszyscy zobaczą, i na pewno będzie zajebiście!

Aha, i weźcie zróbcie jeszcze te ramki szerokie, wąskie, z lumą, bez lumy, sekundnik filoletowy, żabę czerwoną, zieloną, bez żaby, żabę w rozkroku, żabę srającą na płocie w deszczu.

No i nie od czapy by było, jak już to zrobicie, żeby sprawdzić czy nie będzie lepiej jak wszystko będzie inaczej, na przykład zamiast elips to odwrócone trójkąty, a zamiast żaby srającej na płocie w deszczu, żabę srającą pod płotem w słońcu.


plask

:
Iks napisał/a:
...przydał by się jakiś akcent na tarczy...

hmmm przydałby, przydałby, przydałby ;)
.
.
.
...Erolka projektu bym tak w czambuł nie odrzucał :idea: :idea:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-12-18, 10:23, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Pany, jak tak tylko formalnie, bajzel mazie na liście. Jest Ratler i jest Ciniol :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Z porjektem Maxia to spokojnie można ruszać do produkcji :złośliwiec:

:
Sebastian napisał/a:
Pany, jak tak tylko formalnie, bajzel mazie na liście. Jest Ratler i jest Ciniol :D

Bo się menda na 2 sztuki zapisała, później pewnie wytrzeźwiał i pod innym aliasem chciałby tylko 1 sztukę wziąć ;)
Już ALAMOsowi zwróciłem uwagę na ten fakt.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
No widziałem, zmienił pewnie dla jaj Tomkowi logina, a Alamo nadgorliwy dopisał :P

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2014-12-18, 10:52, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
skarżepyty :twisted:
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-12-18, 11:26, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ALAMO napisał/a:
Maxiu, Erlek, Damian - ja mam taką wizję żeby jebnąć elipsę co 5 minut.
Nie wiem jak to będzie wyglądać, i nie umiem tego narysować, ale weźcie narysujcie to, żeby to wtedy wszyscy zobaczą, i na pewno będzie zajebiście!

Aha, i weźcie zróbcie jeszcze te ramki szerokie, wąskie, z lumą, bez lumy, sekundnik filoletowy, żabę czerwoną, zieloną, bez żaby, żabę w rozkroku, żabę srającą na płocie w deszczu.

No i nie od czapy by było, jak już to zrobicie, żeby sprawdzić czy nie będzie lepiej jak wszystko będzie inaczej, na przykład zamiast elips to odwrócone trójkąty, a zamiast żaby srającej na płocie w deszczu, żabę srającą pod płotem w słońcu.


plask

+1000 pifko

:
ALAMO napisał/a:
Maxiu, Erlek, Damian - ja mam taką wizję żeby jebnąć elipsę co 5 minut.
Nie wiem jak to będzie wyglądać, i nie umiem tego narysować, ale weźcie narysujcie to, żeby to wtedy wszyscy zobaczą, i na pewno będzie zajebiście!

Aha, i weźcie zróbcie jeszcze te ramki szerokie, wąskie, z lumą, bez lumy, sekundnik filoletowy, żabę czerwoną, zieloną, bez żaby, żabę w rozkroku, żabę srającą na płocie w deszczu.

No i nie od czapy by było, jak już to zrobicie, żeby sprawdzić czy nie będzie lepiej jak wszystko będzie inaczej, na przykład zamiast elips to odwrócone trójkąty, a zamiast żaby srającej na płocie w deszczu, żabę srającą pod płotem w słońcu.


plask


Wisisz mi chusteczki do monitora :D

:
no ale co? jest temat do melepecenia, to sie Alamos obudzil, ze nie wszystki uwagi sa hiper-merytoryczne?

no ja Was proszszszsz.... facepalm

beceen | ***** ***
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.