Koncepcja Forumowca 2014
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Strzała jest za dużo cukru w cukrze... Zobacz ile się dzieje na tarczy. Masz lekko licząc 3 poziomy + wysokie indeksy nałozony w obniżonym ringu.
Na bezelu masz mocne ząbkowanie, wkładkę z indeksami (kolorową) i pierścień mosiądzu też ze znacznikami... Nie za dużo? Prosty, mocny bezel doda pazura i czytelności.
Kurde wszystko można o tej tarczy powiedzieć, ale nie to, że jest płaska hmmm

Koronkabyć może do przedyskutowania ;)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-12-17, 23:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Tylko, że ja lubię jak się dużo dzieje na tarczy/bezelu ;)
Prostych zegarków w mosiężnej kopercie jest dużo, więc ja bym celował w coś mniej szablonowego.

:
Maxio, a jak bardzo upierdliwe byłoby dla Ciebie przedstawienie teraz tego projektu w czyde?
Ogólnie teraz wszystko jest zajebongo ale Z_bych plask nieco dał do myślenia, że może być przesłodzone.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
plask Z_bych to niech se cytrynę pociumka jak mu za słodko :P
A tu ma się dziać i jest dobrze, biorę

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
rmaya napisał/a:
Maxio, a jak bardzo upierdliwe byłoby dla Ciebie przedstawienie teraz tego projektu w czyde?

...w czyde to trzeba najpierw się nauczyć, jak się nauczę to będę przedstawiał, ale niestety w tym temacie to jestem kulawy jak kaulawy

:
Maxio napisał/a:
rmaya napisał/a:
Maxio, a jak bardzo upierdliwe byłoby dla Ciebie przedstawienie teraz tego projektu w czyde?

...w czyde to trzeba najpierw się nauczyć, jak się nauczę to będę przedstawiał, ale niestety w tym temacie to jestem kulawy jak kaulawy

Oj chciałbym być tak kulawy w grafice...

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya napisał/a:
Maxio, a jak bardzo upierdliwe byłoby dla Ciebie przedstawienie teraz tego projektu w czyde?
Ogólnie teraz wszystko jest zajebongo ale Z_bych plask nieco dał do myślenia, że może być przesłodzone.


Jakbys czytal uwaznie caly watek, to bys wiedzial jak sie ma sprawa czyde. Na strone 95 biegiem, marsz!

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
A bo ja tak wybiórczo dzisiejsze wpisy czytałem ;)
To co, machniem jeszcze koronkę i można lecieć z produkcją? :D

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Erolek, ----->



....jakby co się będę odzywał...





:
właśnie wpadłem na to co mi się nie podoba u Maxia - jedna rzecz.
W rolku, u Damiana, w marinemasterze itp, są indeksy wypełnione lumą ale z szeroką ramką.

Dasz radę pokazać jeszcze taką opcję dla tych prostych pałek, Maxiu?
Wiem, że i tak się dużo dzieje ale trochę się zrobiły siermiężne te indeksy...
Albo skasować ring z kanapki i dać indeksy nakładane z lumą, a tam gdzie cyfry to coś jeszcze innego pomyśleć.
Byłoby wtedy bliżej sterylności projektu Damiana, ale jednocześnie charakter twojego projektu byłby zachowany...

Skate or die!
:
Jeżeli miałbym wybierać to najbardziej podoba mi się projekt Damiana, jest taki Tudorowo- Omegowy :) , Maxia też jest fajny ale taki zegarek już mam z brązową tarczą, po co mi drugi, a Erolka hmmm za dużo zielonego w zieleni.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Strzała napisał/a:
J
Taki akcent na wskazówce sekundowej w zupełności wystarczy.

Też mi się wydaje że walnięcie tylko grotu wskazówki sekundowej w kolorku najlepiej wygląda... i w zupełności wystarczy... pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
goTomek napisał/a:
plask Z_bych to niech se cytrynę pociumka jak mu za słodko :P
A tu ma się dziać i jest dobrze, biorę


hihi +1

pifko

:
A jeszcze można by sprawdzić jakby wyglądał grocik w żarówiastej zieleni. A druga rzecz to, że przydał by się jakiś akcent na tarczy w kolorze tego grotu, niezależnie od tego w jakim kolorze będzie.

prezesso napisał/a:
Albo skasować ring z kanapki i dać indeksy nakładane z lumą


facepalm Przecież to totalnie inny projekt byłby.

Jacobi napisał/a:
taki Tudorowo- Omegowy


I jesteś pewien, że wyjdzie na żywo jakości tudorowo-omegowej? To ma być zegarek do tysiąca złotych.

Widzę, że się zaczyna w wątku melepecenie dla melepecenia, a szło tak dobrze. hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Z_bych napisał/a:
Strzała jest za dużo cukru w cukrze... Zobacz ile się dzieje na tarczy. Masz lekko licząc 3 poziomy + wysokie indeksy nałozony w obniżonym ringu.
Na bezelu masz mocne ząbkowanie, wkładkę z indeksami (kolorową) i pierścień mosiądzu też ze znacznikami... Nie za dużo? Prosty, mocny bezel doda pazura i czytelności.
Kurde wszystko można o tej tarczy powiedzieć, ale nie to, że jest płaska hmmm

Koronkabyć może do przedyskutowania ;)


+ pińcetstodziwińcet

Tak jak pisałem wcześniej koperta tu robi pierwsze wrażenie ogólne zegarka.
Wyszła nam choinka z bezelem w roli głownej.
Dlaczego odwrotny kierunek obraliśmy z tarczą zegarka i okroiliśmy z koloru sekundnik?

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.