IN-HOUSE ST.5
Odpowiedz do tematu

: IN-HOUSE ST.5
Nowy in-house w rodzinie Steinhart Timepieces. Mechanizm ST.5, to mechanizm automatyczny, z centralną sekundą i datą. Pierwsze zegarki z tym mechanizmem powinny być dostępne na początku 2014 roku. Mechanizm jest niezwykle pięknie wykończony :)






Więcej na stronie Guntera:

http://www.steinhartwatch...inhart-st5.html


Łukasz


Łukasz

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Fajny :popcorn:

[ Dodano: 2013-11-19, 21:05 ]
BTW - kiedy pierwsze chrono :złośliwiec:

:
Słoniu napisał/a:
kiedy pierwsze chrono


Ale na inhousie to będzie ze dwie dychy kosztować hmmm :/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Ale na inhousie to będzie ze dwie dychy kosztować hmmm :/


Chociaż będziemy wiedzieć za co się płaci - poza tym - u Warda kosztuje jakieś 15k ;)

:
Iks, ma rację nie będą to tanie rzeczy. Chociaż mechanizm wygląda bardzo dobrze.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu napisał/a:
będziemy wiedzieć za co się płaci


No niby racja, ale mnie ostatnio hobby nieco przeszło bokiem i wydawanie takich sum to jednak kuzorium ;) Racetimera bym już teraz pewnie nie kupił, a standardowe Stenkowe wypusty do 2K to jest optimum dla mnie :) Walczę ze sobą teraz czy arabska marina jest mi niezbędna do szczęścia :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-11-19, 21:40, w całości zmieniany 3 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
arabska marina jest mi niezbędna do szczęścia :głową w mur:


JEST! :złośliwiec:

Racetimera trzymaj do wiosny jak mnie słabostka przy moim Detoxie przyjdzie cool

:
Iks, podaruj sobie, poczekaj co wyjdzie z tej limitki co to Łukasz ją planuje ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
poczekaj co wyjdzie z tej limitki co to Łukasz ją planuje


Jedno specjalnie drugiego nie wyklucza :/ :))

A z Mariną nie wiem naprawdę, mnie się podoba, ale "nadworna konsultantka" stwierdziła, że "takise" to teraz się boje wygłupić hmmm :/



:)) :D

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-11-19, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Jedno specjalnie drugiego nie wyklucza


No tak, kto bogatemu zabroni. cool

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Iks, - moja towarzyszka życia twierdzi, że rzymianka to najładniejszy zegar jaki mam :złośliwiec:

:
Słoniu, jak dojdziesz do tego samego wniosku, to przejmę resztę, co masz się męczyć. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Słoniu napisał/a:
moja towarzyszka życia twierdzi, że rzymianka to najładniejszy zegar jaki mam


Ale to jest inny temat, profesjonalne kontakty na stopie zawodowej, "nie miałem przyjemności z tą panią" itd. czyli teoretycznie nie ma powodów żeby ściemniać znaczy, niby :)) :D Tak sobie to tłumaczę hmmm :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
profesjonalne kontakty na stopie zawodowej, "nie miałem przyjemności z tą panią"


To który to numer z tych 80? :złośliwiec: :D

:
Iks napisał/a:
"nadworna konsultantka" stwierdziła, że "takise" to teraz się boje wygłupić

Zmień konsultantkę :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.